خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/09 18:00:10
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(50)

بزرگواری: دشمن در حوزه فرهنگ در مقابل جوانان ما صف‌آرایی کرده است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن در حوزه فرهنگی در مقابل جوانان ما صف‌آرایی کرده و ما باید در این جبهه، جوانان را با آگاهی‌بخشی، سالم نگه داریم تا در برابر این هجمه فرهنگی ذهنشان عوض نشود.
بزرگواری: دشمن در حوزه فرهنگ در مقابل جوانان ما صف‌آرایی کرده است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن در حوزه فرهنگی در مقابل جوانان ما صف‌آرایی کرده و ما باید در این جبهه، جوانان را با آگاهی‌بخشی، سالم نگه داریم تا در برابر این هجمه فرهنگی ذهنشان عوض نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/4401.jpg بزرگواری:,دشمن,در,حوزه,فرهنگ,در,مقابل,جوانان,ما,صف‌آرایی,کرده,است Icana

سید علی‌محمد بزرگواری در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت به خبرنگار ما گفت: باید در جبهه فرهنگی اسلام، جوانان را با دادن آگاهی نگه داریم تا در برابر این هجمه فرهنگی ذهنشان عوض نشود و به همین دلیل است که می‌گوییم این یک جنگ فرهنگی در جهان است.

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آنچه بر انسان تسلط دارد فرهنگ است و تلاقی فرهنگ‌ها باعث تسلط یک فرهنگ بر کشورها می‌شود و این در حالی است که بهترین فرهنگ، فرهنگ اسلامی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی در تکنیک و روش در محصولات علم و فناوری باید سرآمد باشد، اما مهمتر از آن و اصلی‌ترین پیام اسلام هویت انسان در سایه عبودیت خداوند است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet