حلول ماه ربیع الاول
1391/08/09 18:50:21
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(52)

قشقاوی خطاب به غرب: بحران سوریه با اعتقاد به دموکراسی خونین حل نمی‌شود

معاون پارلمانی امور ایرانیان و کنسولی وزارت امور خارجه درباره راهکار حل بحران سوریه گفت: ایران با حمایت از دموکراسی غیرخونین در سوریه به حل بحران این کشور امیدوار است.
قشقاوی خطاب به غرب: بحران سوریه با اعتقاد به دموکراسی خونین حل نمی‌شود معاون پارلمانی امور ایرانیان و کنسولی وزارت امور خارجه درباره راهکار حل بحران سوریه گفت: ایران با حمایت از دموکراسی غیرخونین در سوریه به حل بحران این کشور امیدوار است. https://cdn.icana.ir/d/019/27713.jpg قشقاوی,خطاب,به,غرب:,بحران,سوریه,با,اعتقاد,به,دموکراسی,خونین,حل,نمی‌شود Icana

حسن قشقاوی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره آتش‌بس اعلام شده در سوریه افزود: اگر تمام کشورها به ویژه کشورهای غربی و طرف‌های درگیر در بحران سوریه راه‌حل سوری- سوری را دنبال کنند، بحران این کشور حل می‌شود.

وی با یادآوری دخالت برخی کشورها در امور داخلی سوریه تصریح کرد: تا وقتی دخالت‌های کشورهای خارجی و غربی در این کشور وجود دارد و تا هنگامی که بخشی از این کشورها به دنبال برقراری دموکراسی خونین در سوریه هستند، راهکار آتش‌بس نمی‌تواند در این کشور موثر و مفید باشد.

معاون پارلمانی امور ایرانیان و کنسولی وزارت امور خارجه با بیان اینکه ایران به برقراری آتش‌بس و حل بحران سوریه امیدوار بوده و هست، تاکید کرد: همانطور که ایران از ابتدا از برقراری آتش‌بس در سوریه حمایت کرد امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و دموکراسی غیرخونین در سوریه به‌وجود آید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet