هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(54)

طلا: جدایی ری از تهران در زمان انتخابات شوراها انجام شود

سرویس اجتماعی
نایب‌رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه پیشنهاد کنونی مجمع نمایندگان تهران اجرایی کردن طرح جدایی ری از تهران در زمان انتخابات شوراها است، گفت: به طور حتم اجرای این پیشنهاد از بروز مشکلات بعدی جلوگیری می‌کند.
سه‌شنبه 9 آبان 1391 ساعت 19:16
طلا: جدایی ری از تهران در زمان انتخابات شوراها انجام شود نایب‌رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه پیشنهاد کنونی مجمع نمایندگان تهران اجرایی کردن طرح جدایی ری از تهران در زمان انتخابات شوراها است، گفت: به طور حتم اجرای این پیشنهاد از بروز مشکلات بعدی جلوگیری می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/20118.jpg طلا:,جدایی,ری,از,تهران,در,زمان,انتخابات,شوراها,انجام,شود Icana

حسین طلا در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به موضوع مطرح شده درباره جدایی شهرری از تهران تصریح کرد: مجمع نمایندگان هم‌اکنون طرحی را تهیه کرده است که در آن خواسته شده که مصوبه جدایی ری از تهران هم‌زمان با انتخابات شوراها در 24 خرداد 92 انجام شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با اجرای طرح مجمع نمایندگان دو منطقه تهران و ری به صورت جداگانه انتخابات شوراها را انجام می‌دهند، گفت: به نظر من این طرح بسیار خوب و روند مناسبی را طی می‌کند، لذا مجمع نمایندگان این طرح را به دولت پیشنهاد کرده و حال باید منتظر جواب باشیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه دو شهرستان تهران و ری از گذشته جدا بوده‌اند، افزود: با اجرای طرح جدایی ری از تهران تنها مدیریت شهری این دو شهرستان از هم تفکیک می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000