هدر موبایل
1391/08/10 10:16:35
سرویس فرهنگی
جعفری بنه خلخال:

جنگ فرهنگی از حمله نظامی خطرناک تر است

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه استفاده از ابزار فرهنگ در جهان امروز آنچنان در پازل قدرت گنجانده شده که با یک نگاه گذرا چرخاندن ابعاد و زوایای فرهنگ به سمت استفاده‌های سیاسی، اقتصادی و حتی نظامی از سوی کشورها ی غربی کاملاً مشهود است، افزود: جنگ فرهنگی از تسهیلات نظامی خطرناک تر است.
جنگ فرهنگی از حمله نظامی خطرناک تر است عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه استفاده از ابزار فرهنگ در جهان امروز آنچنان در پازل قدرت گنجانده شده که با یک نگاه گذرا چرخاندن ابعاد و زوایای فرهنگ به سمت استفاده‌های سیاسی، اقتصادی و حتی نظامی از سوی کشورها ی غربی کاملاً مشهود است، افزود: جنگ فرهنگی از تسهیلات نظامی خطرناک تر است. https://cdn.icana.ir/d/019/27568.jpg جنگ,فرهنگی,از,حمله,نظامی,خطرناک,تر,است Icana

جلیل جعفری بنه خلخال در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود اگر مسلمانان در برابر نظام سلطه منفعلانه عمل کنند و در برابر هجوم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان گرفتار تحلیل و درک غلط از موقعیت‌ و خوش‌بینی بیش از حد شوند، بی‌شک بازنده میدان خواهند بود.

 نماینده مردم خلخال و کوثردر مجلس شورای اسلامی،ادامه داد: با تحولات عظیم ارتباطاتی که امروز در دنیا به‌وجود آمده، جنگ فرهنگی به عرصه‌ای با ابعاد مختلف و فراگیر و پیچیده تبدیل شده است.

جعفری افزود: میهن اسلامی ما،  به لحاظ استراتژیک  و حساسیت منطقه ای و دارا بودن فرهنگ عمیق علمی و اسلامی ومنابع سرشار اقتصادی، همواره مورد طمع و تجاوز دشمنان جنایتکار بوده است.

 نماینده خلخال، ادامه داد:استفاده از ابزار فرهنگ در جهان امروز آنچنان در پازل قدرت گنجانده شده که با یک نگاه گذرا چرخاندن ابعاد و زوایای فرهنگ به سمت استفاده‌های سیاسی، اقتصادی و حتی نظامی از سوی  کشورها ی غربی کاملاً مشهود است.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی که اساسا یک انقلاب فرهنگی وارزشی است، تحرک واقتدار خود را از غنای فرهنگی اسلام کسب کرده و سدی محکم در مقابله ومعارضه  با نظامهای کفر حاکم بر جهان قلمداد می شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، یاد آورشد: رشد اسلام گرایی، استکبار جهانی را متوجه  شرایط جدیدی کرده تا برای متوقف کردن قدرت اسلام ورشد فزاینده آن در جهان به سرمایه گذاریهای وسیع تری در زمینه های فرهنگی و هنری بپردازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet