هدر موبایل
1391/08/10 10:51:42
سرویس اجتماعی
قائید‌رحمت در واکنش به گشایش نیافتن فاینانس خط 4 مترو:

اختلاف‌نظرهای سیاسی کارهای عمرانی را متوقف نکند

دبیر دوم کمیسیون اجتماعی مجلس گشایش نیافتن فاینانس خط ۴ مترو را به ضرر مردم دانست و گفت: اختلاف‌نظرهای سیاسی نباید کارهای عمرانی کشور را تحت‌الشعاع قرار دهد.
اختلاف‌نظرهای سیاسی کارهای عمرانی را متوقف نکند دبیر دوم کمیسیون اجتماعی مجلس گشایش نیافتن فاینانس خط 4 مترو را به ضرر مردم دانست و گفت: اختلاف‌نظرهای سیاسی نباید کارهای عمرانی کشور را تحت‌الشعاع قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/25913.jpg اختلاف‌نظرهای,سیاسی,کارهای,عمرانی,را,متوقف,نکند Icana

عباس قائیدرحمت در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: توسعه خطوط جدید مترو نیازمند تامین اعتبارات لازم از سوی دولت است و بخشی از این هزینه‌ها نیز باید از محل درآمدهای شهرداری تامین شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه خط 4 مترو نیازمند اعتبارات کلان و ویژه‌ای است، تصریح کرد: اگر اختلافات سیاسی بین مسئولان دولتی و شهرداری موجب گشایش نیافتن فاینانس خط 4 مترو شود، کارهای عمرانی کشور تحت‌الشعاع این موضوع قرار می‌گیرد که در نهایت مردم متضرر خواهند شد.

وی در ادامه افزود: باید این موضوع به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد که آیا واقعا قصد دولت از گشایش نیافتن فاینانس خط 4 مترو سنگ‌اندازی در کار شهرداری است یا اهداف دیگری را دنبال می‌کند.

این نماینده مجلس نهم با تاکید بر اینکه هیچ مسئله و علتی نباید موجب توقف در اجرای طرح‌های عمرانی شود، یادآور شد: هیچ مسئله‌ای نمی‌تواند توجیه مناسبی برای اختصاص نیافتن اعتبارات لازم جهت توسعه و تکمیل طرح‌های عمرانی و از جمله مترو باشد.

قائیدرحمت با اشاره به اینکه نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و مطرح شدن نام برخی از مسئولان به‌عنوان گزینه‌های احتمالی به اختلافات سیاسی دامن زده است، عنوان کرد: طبق قانون دولت هر وظیفه‌ای که بر عهده دارد، باید در مورد گشایش فاینانس اعتباری خطوط مترو انجام دهد و هیچ عذر و بهانه‌ای در این زمینه موجه نیست.

دبیر دوم کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه شهرداری باید در زمان مشخصی پروژه‌های عمرانی را به انجام برساند، گفت: گشایش نیافتن فاینانس اعتباری خط 4 مترو به ضرر و زیان مردم است و نتیجه مستقیم آن بر زندگی شهروندان تاثیر خواهد گذاشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet