هدر موبایل
1391/08/10 11:25:36
سرویس سیاسی
حسینی:

تلاش­ استکبار برای احیای گروهک تروریستی منافقین به نتیجه نمی‌رسد

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، گروهک تروریستی منافقین را گروهکی مرده خواند وگفت: حمایت عربستان از این گروهک برای راه­اندازی شبکه‌ای ماهواره­ای کمکی به زنده شدن این گروهک نخواهد کرد.
تلاش­ استکبار برای احیای گروهک تروریستی منافقین به نتیجه نمی‌رسد عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، گروهک تروریستی منافقین را گروهکی مرده خواند وگفت: حمایت عربستان از این گروهک برای راه­اندازی شبکه‌ای ماهواره­ای کمکی به زنده شدن این گروهک نخواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/22260.jpg تلاش­,استکبار,برای,احیای,گروهک,تروریستی,منافقین,به,نتیجه,نمی‌رسد Icana

سیدباقر حسینی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از عملکرد عربستان در حمایت از گروهک تروریستی منافقین برای راه­اندازی شبکه­‌ای ماهواره­ای، افزود: روی آوردن عربستان، رژیم‌صهیونیستی و آمریکا به گروهک تروریستی منافقین نه تنها ماهیت پلید آنان را در حمایت از تروریسم آشکار می‌کند بلکه اثباتگر استیصال و درماندگی آنهاست که برای رسیدن به بخشی از اهداف خود حاضرند از توان نداشته گروهک تروریستی منافقین بهره بگیرند.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، گروهک تروریستی منافقین را مجموعه­ای مرده خواند و ادامه داد: تجربه ثابت کرده گروهک تروریستی منافقین همان­طور که ضدملت عراق اقدام کردند در آینده هم در هر کشوری که مستقر شوند ضد آنها عمل خواهند کرد.

وی با بیان اینکه حمایت عربستان از گروهک تروریستی منافقین برای راه­اندازی شبکه‌ای ماهواره­ای کمکی به زنده شدن این گروهک نخواهد کرد، یادآور شد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران و حامیان آنها به خوبی می­دانند هر نقطه­ای را که برای ضربه زدن به ایران انتخاب کنند نه تنها موفقیتی حاصل نکرده، بلکه ملت ایران از آن نقطه به پیشرفت­های چشم­گیری دست پیدا خواهد کرد.

حسینی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره سیاست همکاری و حسن همجواری را با همسایگان خود در پیش گرفته است، گفت: اگرچه جمهوری اسلامی ایران به دلیل اشتراکات فرهنگی و مذهبی در بسیاری موارد از حق خود در برابر اقدامات ضد ایرانی برخی کشورهای همسایه همچون عربستان گذشته است، اما آنها باید بدانند که ادامه همکاری آنها با آمریکا و رژیم صهیونیستی برای انجام اقدامات ضدایرانی به نفع آنها نبوده و عاقبت خوشی برایشان نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه ایران تحرکات کشورهایی که مخالفان ملت ایران را مسلح و مجهز می‌کنند بی‌پاسخ نخواهد گذاشت، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران این حق را برای خود محفوظ می­داند که اگر کشوری منافع ملت ایران را به خطر انداخت ما هم در اقدامی متقابل برای حکومت آنها ناامنی ایجاد خواهیم کرد.

وی خطاب به مقامات کشورهایی که ضدایران با گروهک تروریستی منافقین همکاری می­کنند، گفت: اگرچه ایران با وجود بی­مهری­های کشورهای همسایه همچنان همکاری خود را با آنها به ویژه عربستان ادامه داده اما آنها باید متوجه باشند دست به کاری نزنند که این روابط رو به تیرگی برود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: بهترین کار برای ملت و دولت عربستان این است که حقوق و استقلال ملت­ها را رعایت کرده و از دخالت در امور کشورها بپرهیزند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet