هدر موبایل
1391/08/10 11:12:33
سرویس سیاسی

بیانیه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت به مناسبت 13 آبان

فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با صدور پیامی به مناسبت روز ملی ۱۳ آبان، ضمن تبریک عید غدیر خم، مبارزه ملت ایران با استکبار جهانی را الهام ‌بخش بیداری اسلامی در جهان و منطقه خواند.
بیانیه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت به مناسبت 13 آبان فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با صدور پیامی به مناسبت روز ملی 13 آبان، ضمن تبریک عید غدیر خم، مبارزه ملت ایران با استکبار جهانی را الهام ‌بخش بیداری اسلامی در جهان و منطقه خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/25734.jpg بیانیه,فراکسیون,اصولگرایان,رهروان,ولایت,به,مناسبت,13,آبان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن بیانیه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس به مناسبت روز ملی 13 آبان به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم


واذ یمکر بک‌ الذین‌ کفروا لیثبتوک‌ او یقتلوک‌ او یخرجوک‌ و یمکرون‌ و یمکرالله‌ والله‌ خیرالماکرین‌

سیزدهم‌ آبان‌ پرتوی از تدابیر امام راحل است که تقابل جبهه ‌ی‌ استکبار  و پیشاپیش‌ آن‌ آمریکا و صهیونیسم بین الملل و جبهه‌ ی‌ حق‌ و مشعل دار ‌ آن‌ نظام مقدس جمهوری اسلامی، در این‌ یوم‌الله‌ به وضوح‌ دیده‌ می‌شود؛ روزی که اتفاقات آن در طول سال‌های مبارزه و پیروزی، به حق آن را با عنوان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» بر صحیفه تاریخ انقلاب جاودان کرد.

سه رویداد بزرگ 13 آبان، این روز را در دوران دیکتاتوری سال 1343 و حکومت نظامی سلسله پهلوی سال 1357 و شانتاژهای تبلیغاتی گروهک‌های تروریستی وابسته به غرب و شرق سال 1358، در تاریخ معاصر ، درخشان نموده است و حسین فهمیده، حسین علم‌الهدی و حسین خرازی، نمونه‌های از الهام گرفتگان از پیام این روز بزرگند.

نوجوانان دانش‌آموز و دانشجویان انقلابی در آن 13 آبان  تمام کشور را مدرسه عشق کردند و حماسه‌ای دیگر و به تعبیر حضرت امام(ره) «انقلاب دوم» را در 13 آبان 1358 با تسخیر لانه جاسوسی خلق کردند.

آنچه که امروز در تحولات بیداری اسلامی در منطقه و جهان شاهد آن هستیم ، الهام ملت‌های آزاده جهان از آرمانهای ملت مسلمان ایران و امام (ره) است است که در پرتو رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای به مرحله بلوغ رسیده است.

روز ملی مبارزه با استکبار جهانی تقارن آن با خجسته عید غدیر و عید ولایت ،  فرصت مناسبی است تا همگان با معیار قرار دادن رهنمودهای امام (ره) و حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و پرهیز از هرگونه تشتت و اختلاف ، سفینه نجات نظام ولایی مردم ایران را از پیچ بزرگ تاریخی و شرایط کنونی عبور دهیم.

در پایان به خود و تمامی مسئولین یادآور می شویم که‌ این‌ ملت‌ بزرگ‌ و فداکار بخصوص‌ طبقات‌ محروم‌ و پابرهنگان ‌که‌ بار اصلی‌ انقلاب‌ و کشور را همیشه‌ بر دوش‌ داشته‌اند، حقاً شایسته‌ی‌ خدمت‌ و سزاوار صمیمیتند و مسئولین نظام ‌اسلامی‌  باید تمام‌ همت‌ خود را به‌ پرکردن‌ شکافهای‌ اقتصادی‌ واجتماعی‌ میان‌ فقیر و غنی‌ مصروف‌ کند و سرمایه‌های‌ مادی‌ و معنوی‌ کشور را درراه‌ خدمت‌ به‌ پابرهنگان‌ که‌ حق‌ حیات‌ به‌ گردن‌ کشور دارند به‌ کار اندازند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet