عید سعید فطر
1391/08/12 08:17:22
سرویس فرهنگی
سید مرتضی حسینی تاکید کرد:

ضرورت به تصویر کشیدن رفتار ضد انسانی غرب توسط هنرمندان مسلمان

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در انتقاد به ساخت و اکران فیلم عبده موته و توهین به ساحت مقدس فاطمه زهرا (س) گفت: مسلمانان باید مقابله به مثل کرده و رفتار ضد انسانی غرب را در فیلم هایشان به تصویر بکشند.
ضرورت به تصویر کشیدن رفتار ضد انسانی غرب توسط هنرمندان مسلمان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در انتقاد به ساخت و اکران فیلم عبده موته و توهین به ساحت مقدس فاطمه زهرا (س) گفت: مسلمانان باید مقابله به مثل کرده و رفتار ضد انسانی غرب را در فیلم هایشان به تصویر بکشند. https://cdn.icana.ir/d/019/23463.jpg ضرورت,به,تصویر,کشیدن,رفتار,ضد,انسانی,غرب,توسط,هنرمندان,مسلمان Icana

سید مرتضی حسینی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت،  با قبیح دانستن نمایش فیلم ضد اسلامی عبده موته  در مصر و توهین به ساحت مقدس فاطمه زهرا(س) دراین فیلم گفت: دشمنان اسلام ازهر رسانه ای  برای رسیدن به اهداف ضد اسلامی خود بهره می گیرند .

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با بیان این که استکبار غرب مبارزه  ضد اسلامی در سینماها را شروع کرده، افزود: سینما یکی از مهم ترین رسانه هایی است که استکبارغرب برای بیان دیدگاه های اسلام ستیزانه خود از آن استفاده می کند، چراکه مخاطبان سینما چند برابر بیشتراز سایر رسانه هستند.

حسینی تصریح کرد: با این که دنیای غرب تهاجم فرهنگی را از سال ها قبل شروع کرده بود، ولی هم اکنون با اهانت به ساحت بزرگان دین اسلام از جمله  پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت (ع) سعی در رسیدن به اهداف پلیدخود دارد، چراکه رفتارو کلام شیوای بزرگان دین مبین اسلام به عنوان الگو از سوی مردم سراسر جهان از  مسلمان و غیر مسلمان پذیرفته شده است.

وی در مورد نحوه برخورد با این رفتارهای ضد اسلامی دنیای غرب یادآورشد: طبیعی است که مسلمانان برای مبارزه با این رفتارها باید مقابله به مثل کنند و درفیلم هایشان شخصیت ضد دین و ضد انسانی این کشورها را به تصویر بکشند.

 مدیر مرکز مطالعات سیاسی و حقوقی قاهره به دلیل توهین به اهل بیت(ع) به ویژه ساحت مقدس حضرت زهرا(س) در فیلم سینمایی «موته عبده»، دادخواستی علیه عوامل سازنده این فیلم تنظیم و به دادستان کل مصر ارائه کرد و توقف نمایش این فیلم را تا زمان تحت پیگرد قرار دادن احمد السبکی، تهیه کننده، محمد رمضان و ماجنه دینا، بازیگران فیلم به دلیل توهین به دین مبین اسلام را خواستار شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet