هدر اصلی
1391/08/10 11:39:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شوهانی:

دشمنان در انتخابات سال 92 به دنبال ماجراجویی هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه دشمنان ایران در انتخابات ۹۲ هم به دنبال ماجراجویی هستند، گفت: دشمنان می‌خواهند با فشار اهرم تحریم‌ها قبل از انتخابات، ایران را با یک چالش اجتماعی روبرو کنند.
دشمنان در انتخابات سال 92 به دنبال ماجراجویی هستند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه دشمنان ایران در انتخابات 92 هم به دنبال ماجراجویی هستند، گفت: دشمنان می‌خواهند با فشار اهرم تحریم‌ها قبل از انتخابات، ایران را با یک چالش اجتماعی روبرو کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/20128.jpg دشمنان,در,انتخابات,سال,92,به,دنبال,ماجراجویی,هستند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ احمد شوهانی نماینده مردم ایلام و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه دشمنان جمهوری اسلامی ایران در انتخابات 92 هم به دنبال ماجراجویی هستند،به فارس گفت: دشمنان می‌خواهند با فشار اهرم تحریم‌ها قبل از انتخابات، ایران را با یک چالش اجتماعی روبرو کنند که این در راستای کاهش مشارکت مردم پای صندوق‌های رای است.

وی افزود:‌ هر چقدر مشارکت مردم پای صندوق‌های رای بیشتر باشد، سبب خنثی شدن برنامه‌های دشمن می‌شود چرا که تمام برنامه‌های دشمن در جهت تضعیف روحیه مردم و دلبستگی آنان به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

شوهانی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه کاندیدای ریاست جمهوری دور یازدهم نیز باید مراقب برنامه‌سازی دشمن علیه خودشان باشند، گفت: همه کاندیدا باید بدانند که خارج از قانون اساسی عمل کردن، ناصحیح و خلاف است و مراقب باشند که هر گونه افراط و یا احساسی عمل کردن سبب می‌شود دشمن آنها را وارد بازی ضد نظام خود کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اقدامات فراقانونی را در انتخابات سال 88 توسط برخی کاندیداها را سبب حوادث به وجود آمده در آن سال دانست و تصریح کرد: مجری و کاندیدایی که از همان ابتدا قانون اساسی که یک قانون مادر است را زیر پا بگذارد، تضمینی وجود ندارد که دیگر قوانین را زیر پا نگذارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet