هدر موبایل
1391/08/10 12:38:14
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(71)

منصوری: انتخابات عامل غفلت مسئولان اجرایی از مشکلات مردم نشود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ۸ ماه تا انتخابات ریاست جمهوری باقی است گفت: انتخابات نباید باعث غفلت مسئولان از مسائل اصلی مردم شود.
منصوری: انتخابات عامل غفلت مسئولان اجرایی از مشکلات مردم نشود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه 8 ماه تا انتخابات ریاست جمهوری باقی است گفت: انتخابات نباید باعث غفلت مسئولان از مسائل اصلی مردم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/25981.jpg منصوری:,انتخابات,عامل,غفلت,مسئولان,اجرایی,از,مشکلات,مردم,نشود Icana

منصوری آرانی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی گفت: انتخابات یک نقطه عطف و نماد مردمسالاری و دموکراسی است اما قرار نیست وضعیت کشور تا روز انتخابات به حالت تعطیلی درآید.

نماینده مردم آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اظهارات امروز رهبری معظم انقلاب مبنی بر اینکه از امروز تا روز انتخابات کسی حق تحریک احساسات مردم را ندارد، گفت: تبلیغات و فعالیت های انتخاباتی باید در فضایی آرام و در راستای هماهنگی قوا و آرامش مردم جامعه باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با بیان اینکه هشت ماه تا زمان برگزاری انتخابات باقی مانده است توضیح داد: در حال حاضر شرایط ویژه ای در کشور است که انتخابات نباید باعث غفلت مسئولان اجرایی از مسائل اصلی مردم شود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet