ایام محرم 1398
1391/08/10 12:43:30
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(72)

عباس‌پور: طرح 3-3-6 برای نظام آموزشی مبنای کارشناسی ندارد

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم با بیان اینکه مجلس تا آنجا که توانست جلوی اجرای طرح ۳-۳-۶ را گرفت، گفت: به طور حتم این طرح، طرحی بدون مطالعات کارشناسی بوده است.
عباس‌پور: طرح 3-3-6 برای نظام آموزشی مبنای کارشناسی ندارد رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم با بیان اینکه مجلس تا آنجا که توانست جلوی اجرای طرح 3-3-6 را گرفت، گفت: به طور حتم این طرح، طرحی بدون مطالعات کارشناسی بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/18372.jpg عباس‌پور:,طرح,3-3-6,برای,نظام,آموزشی,مبنای,کارشناسی,ندارد Icana

علی عباس‌پور تهرانی‌فرد از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی گفت: با بیان اینکه متاسفانه طرح 3-3-6 طرحی بدون مطالعات کارشناسی است تصریح کرد: در شورای عالی انقلاب فرهنگی مقرر شد که این طرح ظرف مدت 2 ماه تدریس و اجرایی شود اما متاسفانه این موضوع در آن زمان محقق نشد.

وی با تاکید بر اینکه مجلس هشتم تا آنجا که توانست جلوی اجرای طرح 3-3-6 را بگیرد، گفت: متاسفانه وزارت آموزش و پرورش از خلأ زمانی مجلس هشتم و نهم استفاده کرد و این طرح را به تصویب رساند.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم با اشاره به اشکالات و نواقص طرح 3-3-6 افزود: کمبود فضا، کتب درسی، معلم و مباحث دیگر در کلاس ششم ابتدایی از مشکلات و نواقص این طرح بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet