خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/10 11:58:53
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

شکایت از تحریم ها به مجامع بین المللی حق مسلم ایران است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تحریم های ناجوانمردانه غرب، شکایت به مجامع بین المللی را حق مسلم ایران عنوان کرد.
شکایت از تحریم ها به مجامع بین المللی حق مسلم ایران است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تحریم های ناجوانمردانه غرب، شکایت به مجامع بین المللی را حق مسلم ایران عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/20678.jpg شکایت,از,تحریم,ها,به,مجامع,بین,المللی,حق,مسلم,ایران,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجیبا اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره وحشیانه بودن تحریم های صورت گرفته علیه نظام جمهوری اسلامی ایران به فارس گفت: امروز بسیاری از مردم ایران به دلیل فشارهای ناجوانمردانه کشورهای غربی با مشکلات اقتصادی روبه رو هستند.
وی افزود: در این میان نزدیک به یک میلیون نفر از بیماران کشورمان با مشکلات مربوط به تامین داروی های مورد نیاز خود روبه رو هستند، در حالی که بحث هسته ای هیچ ارتباطی به تحریم های کشورهای غربی ندارد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: چنین تحریم هایی نقض صریح حقوق بشر است و زیر پا گذاشتن تمام اصولی است که آن ها به سایر کشور حمله می کنند.
آصفری ادامه داد: وزارت امور خارجه و سایر دستگاه های حقوق بشری باید شکایت از مسببان این تحریم ها را در دستور کار خود قرار دهند، چرا که این مسئله حق ایران است.
وی افزود: البته راه حل نهایی برای این تحریم ها بحث اقتصاد مقاومتی است که مقام معظم رهبری نیز بر آن تاکید کردند.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet