هدر موبایل
1391/08/10 12:11:15
سرویس استان ها
سرهنگ نیکوفرد:

مرز‌های کشور از امنیت بالای 80 درصد برخوردار شده‌اند

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا با مثبت ارزیابی کردن عملکرد مرزبانان غیور در حفظ و حراست از مرز‌های کشور گفت: با تلاش‌های شبانه روزی مرزبانان، مرز‌های کشور از امنیت بالای ۸۰ درصد برخوردار شده‌ و آرامش خیال به شهر‌های مرزی باز‌گشته است.
مرز‌های کشور از امنیت بالای 80 درصد برخوردار شده‌اند معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا با مثبت ارزیابی کردن عملکرد مرزبانان غیور در حفظ و حراست از مرز‌های کشور گفت: با تلاش‌های شبانه روزی مرزبانان، مرز‌های کشور از امنیت بالای 80 درصد برخوردار شده‌ و آرامش خیال به شهر‌های مرزی باز‌گشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/28050.jpg مرز‌های,کشور,از,امنیت,بالای,80,درصد,برخوردار,شده‌اند Icana

سرهنگ نیکو‌فرد در گفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با مثبت ارزیابی کردن عملکردمرزبانان غیور در حفظ و حراست از مرز‌های کشور گفت: با تلاش‌های شبانه روزی مرزبانان، مرز‌های کشور از امنیت بالای 80 درصد برخوردار شده‌ و آرامش خیال به شهر‌های مرزی باز‌گشته است.

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه مرزبانان غیور کشور با تمام قوا برای ایجاد امنیت و پایداری آن در مرز‌های کشور تلاش می کنند افزود: حفظ و حراست از مرزهای کشور و تأمین امنیت منطقه در گرو تلاش‌های بی‌وقفه مرزبانان جان‌بر کف است که با فداکاری‌های خود امنیت و آرامش را به کشور داده‌اند.

وی با بیان اینکه با همت مرزبانان تمام تردد‌هایی که در بحث قاچاق و تردد‌های غیر مجاز هست  با شدت و دقت توجه کنترل می شود، تصریح کرد: خوشبختانه اکنون ما شاهد کاهش‌ 80 درصدی میزان قاچاق کالا و مواد مخدر در سطح کشور هستیم که این موضوع نقطه قوتی برای ایران به شمار می‌آید.

سرهنگ نیکو‌فرد با بیان این مطلب که تمام معاملاتی  که در مرزها صورت می‌گیرد توسط مرزبانان به دقت کنترل می‌شود، گفت:تمام کالا‌های وارداتی و کالا‌هایی که از کشور خارج می‌شوند با نظارت مرزبانان صورت گرفته و هیچ کالایی غیرمجازی در مرز‌ها معامله نمی‌شود و امید است که در آینده نزدیک قاچاق کالا و مواد مخدر به کلی ازکشور پاک شود.

وی با اشاره به اینکه تولید امنیت کشور در دست مرزبانان  غیوری است که وظیفه پاسداری از صیانت کشور را به عهده دارند افزود: با توجه به جدا شدن مرزبانی از فضای انتظامی و شناخته شدن به عنوان یک فرماندهی منسجم امنیت کشور دو‌چندان شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا یا‌دآور شد: قاچاق کالا در مرز‌های کشور به صورت فصلی بوده و در برخی از فصول سال بحث قاچاق کالا بسیار بیشتر می‌شود و این در حالی است که با کنترل‌های شدیدی که صورت گرفته ونوسانات قیمت‌ها تا حدودی قاچاق کالا‌ در مرز‌های کشور کاهش یافته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet