هدر اصلی
1391/08/10 12:48:28
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(73)

سردار مومنی: قانون جامع راهنمایی و رانندگی محکم و تأثیرگذار است

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه من باید از مجلس به دلیل تصویب قانون جامع راهنمایی و رانندگی تشکر کنم، گفت: به طور حتم این قانون تاثیر مثبتی بر فرهنگ رانندگی مردم دارد.
سردار مومنی: قانون جامع راهنمایی و رانندگی محکم و تأثیرگذار است رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه من باید از مجلس به دلیل تصویب قانون جامع راهنمایی و رانندگی تشکر کنم، گفت: به طور حتم این قانون تاثیر مثبتی بر فرهنگ رانندگی مردم دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/12612.jpg سردار,مومنی:,قانون,جامع,راهنمایی,و,رانندگی,محکم,و,تأثیرگذار,است Icana

سردار اسکندر مومنی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی گفت: خوشبختانه مجلس شورای اسلامی در چند سال اخیر در جهت تصویب قوانین مناسب در حوزه راهنمایی و رانندگی بسیار تلاش کرده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به مشکلات راهنمایی و رانندگی در حوزه قوانین تصریح کرد: من در اینجا باید از مجلس شورای اسلامی به علت تصویب قانون جامع راهنمایی و رانندگی تشکر کنم.

وی با اعلام اینکه راهنمایی و رانندگی پس از 40 سال صاحب قانون محکم و تاثیرگذاری شد، گفت: به طور حتم این قانون تاثیرات مثبت خود را در نحوه رانندگی و جامعه می‌گذارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet