هدر موبایل
1391/08/10 12:58:48
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(74)

جعفری: نوسازی بافت‌های فرسوده نیاز به تسهیلات بانکی بیشتر دارد

رئیس سازمان نوسازی بافت‌های فرسوده با تشریح اقدامات شهرداری در این بخش، گفت: نوسازی بافت‌های فرسوده نیاز به تسهیلات بانکی بیشتر دارد.
جعفری: نوسازی بافت‌های فرسوده نیاز به تسهیلات بانکی بیشتر دارد رئیس سازمان نوسازی بافت‌های فرسوده با تشریح اقدامات شهرداری در این بخش، گفت: نوسازی بافت‌های فرسوده نیاز به تسهیلات بانکی بیشتر دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/12297.jpg جعفری:,نوسازی,بافت‌های,فرسوده,نیاز,به,تسهیلات,بانکی,بیشتر,دارد Icana

علیرضا جعفری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ضمن تقدیر از نمایندگان مجلس برای تعیین تکلیف قوانین نوسازی بافت‌های فرسوده، گفت: قوانین بسیار خوبی در این زمینه تدوین شده است و شهرداری تهران به‌عنوان یکی از متولیان تحقق این قوانین، مسیر نوسازی بافت‌های فرسوده را با حذف عوارض صدور پروانه، افزایش سطح سرانه خدمات اجتماعی و فرهنگی و کاهش فاصله شمال و جنوب تهران تصحیح و دنبال می‌کند.

رئیس سازمان نوسازی بافت‌های فرسوده تصریح کرد: تکالیف دیگری نیز به نهادها و دستگاه‌های دیگری واگذار شده که متاسفانه بعضاً این تکالیف به درستی انجام نمی‌شوند و با توجه به اینکه موضوع نوسازی بافت‌های فرسوده دغدغه‌ای است که بی‌توجهی به آن خسارات بسیاری را به دنبال دارد، خواستار اعمال نظارت مجلس بر این دست از کوتاهی‌ها و مشکلات هستیم.

جعفری با اشاره به لزوم همکاری بیشتر دولت، وزارتخانه‌های مربوطه و بانک‌ها، تاکید کرد: شهرداری امروز به عنوان یکی از دو بازوی تحقق نوسازی بافت‌های فرسوده خواستار ارائه تسهیلات بهتر و مناسب‌تر از جانب بانک‌ها برای تحقق امر نوسازی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet