شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/08/10 13:04:28
سرویس بین الملل

در دیدار محرمانه جنبلاط با میقاتی و میشل‌سلیمان چه گذشت؟

روز گذشته ولید جنبلاط نماینده پارلمان لبنان،نجیب میقاتی نخست‌وزیر و میشل سلیمان رئیس‌جمهوری این کشور، در دیداری محرمانه، درباره انفجار اخیر بیروت و مسائل امنیتی لبنان گفت‌و‌گو کردند.
در دیدار محرمانه جنبلاط با میقاتی و میشل‌سلیمان چه گذشت؟ روز گذشته ولید جنبلاط نماینده پارلمان لبنان،نجیب میقاتی نخست‌وزیر و میشل سلیمان رئیس‌جمهوری این کشور، در دیداری محرمانه، درباره انفجار اخیر بیروت و مسائل امنیتی لبنان گفت‌و‌گو کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/858.jpg در,دیدار,محرمانه,جنبلاط,با,میقاتی,و,میشل‌سلیمان,چه,گذشت؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از خبرگزاری ملی لبنان، ولید جنبلاط از اعضای فراکسیون 14 مارس پارلمان لبنان و رهبر جبهه مبارزه ملی این کشور روز گذشته (نهم آبان ماه) دیدارهای جداگانه‌ای با نجیب میقاتی نخست‌وزیر لبنان و میشل سلیمان رئیس‌جمهوری داشت که هر دو دیدار، محرمانه بود.

به نوشته رسانه‌های لبنان،‌ این دیدارهای مهم و محرمانه بیشتر حول بمب‌گذاری اخیر بیروت و انفجار میدان الساسین ـ محله مسیحی‌نشین پایتخت ـ بوده است؛ به گونه‌ای که هم میقاتی و هم سلیمان نحوه افزایش امنیت داخلی کشور را با جنبلاط در میان گذاشته‌اند.

جنبلاط که از دشمنان اصلی جریان مقاومت و حزب‌الله در لبنان به حساب می‌آید، بارها در رسانه‌های این کشور، به عنوان یکی از مهم‌ترین مهره‌های رژیم صهیونیستی در لبنان نام برده شده است.

در جریان دو دیدار روز گذشته جنبلاط با رهبران لبنان، علاوه بر طرح اهمیت ادامه گفت‌وگوهای ملی، بر نگهداری آرام اوضاع سیاسی و امنیتی این کشور تأکید شده است.

رهبر جبهه مبارزه ملی پس از انفجار اخیر بیروت، هم‌نوا با حریری و سنیوره از رهبران وابسته به غرب و رژیم صهیونیستی گروه 14 مارس، بر کناره‌گیری فوری میقاتی از نخست‌وزیری تأکید کرده بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet