هدر موبایل
1391/08/10 13:09:29
سرویس اجتماعی
احمدی لاشکی با اشاره به در اختیار نبودن 5 درصد کتاب‌های کاردانش به دانش‌آموزان:

واگذارنکردن کتاب به دانش آموزان خیانت در آموزش است

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از در دسترس نبودن ۵ درصد از کتاب های کار و دانش به دانش آموزان گفت: این مهم خیانت در آموزش است و درکمیسیون آموزش و تحقیقات حتما پیگیری می شود.
واگذارنکردن کتاب به دانش آموزان خیانت در آموزش است عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از در دسترس نبودن 5 درصد از کتاب های کار و دانش به دانش آموزان گفت: این مهم خیانت در آموزش است و درکمیسیون آموزش و تحقیقات حتما پیگیری می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/25324.jpg واگذارنکردن,کتاب,به,دانش,آموزان,خیانت,در,آموزش,است Icana

قاسم احمدی لاشکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در مورد ضعف مدیران استان ها در واگذاری کتاب به دانش آموزان کارودانش  اظهارداشت: باعث تاسف است، با وجود آنکه نزدیک به دوماه از شروع سال تحصیلی جدید می گذرد، اما همچنان حدود 5 درصد کتابهای درسی کارودانش در دسترس دانش آموزان قرار نگرفته است.

نماینده مردم نوشهر و چالوس درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: ناتوانی در واگذاری کتاب به دانش آموزان به طور یقین، نوعی خیانت در آموزش و پرورش است؛ چراکه آموزش بدون کتاب فاجعه ای بزرگ را برای کشور به همراه خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه سوء مدیریت چنین اتفاقاتی را برای جامعه رقم می زند افزود: وقتی نظارت بر عملکرد مدیران صورت نگیرد به طور حتم باید منتظر اتفاقات دیگری از مجموعه آموزشی کشور باشیم.

وی تصریح کرد: درفصل تابستان سه ماه زمان است برای برنامه ریزی و چاپ کتاب های آموزشی و اینکه اعلام کنند نباید انتظارداشت که این کار با سرعت انجام گیرد نشانه ضعف و ناتوانی در اداره سازمان است.

احمدی لاشکی در اختیار نبودن 5 درصد کتاب‌های کاردانش به دانش‌آموزان را ازبدترین اتفاقات حوزه آموزش دانست و تاکید کرد: وقتی کتاب دردسترس دانش آموزان نیست شروع کلاسها امری غیر منطقی به حساب می آید.

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه به طور حتم ناتوانی در واگذاری کتاب های کارو دانش به دانش آموزان را در کمیسیون مطرح خواهم کرد گفت: حوزه معاونت آموزشی و متولیان این امر باید پاسخگوی این اتفاق باشند و امیدواریم جواب قانع کننده ای ارائه دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet