هدر موبایل
1391/08/10 13:05:14
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(75)

معصومی: زلزله 6ریشتری هیچ مشکلی برای تهران ایجاد نمی‌کند

رئیس اورژانس کل کشور با تأکید بر اینکه اعتبارات حوزه اورژانس راضی کننده نیست، افزود: مسئولان باید به تقویت این حوزه توجه کنند.
معصومی: زلزله 6ریشتری هیچ مشکلی برای تهران ایجاد نمی‌کند رئیس اورژانس کل کشور با تأکید بر اینکه اعتبارات حوزه اورژانس راضی کننده نیست، افزود: مسئولان باید به تقویت این حوزه توجه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/19740.jpg معصومی:,زلزله,6ریشتری,هیچ,مشکلی,برای,تهران,ایجاد,نمی‌کند Icana

غلامرضا معصومی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با اشاره به موضوعات مطرح شده درباره میزان تخریب زلزله احتمالی تهران ،تصریح کرد: با توجه به بررسی های انجام شده در صورتی که زلزله ای با قدرت 6 ریشتر در کلان شهر تهران اتفاق بیافتد به طور حتم هیچ اتفاقی و مشکل بزرگی در تهران بروز نمی‌کند.

وی با اعلام اینکه زلزله بالای 6 ریشتر تنها مسئولان کلان شهر تهران را نگران می‌کند، گفت: برای کاهش آسیب و مشکلات باید برنامه ریزی مناسب و جامعی در این حوزه انجام شود.

رئیس اورژانس کل کشور با تأکید بر اینکه اعتبارات حوزه اورژانس راضی کننده نبوده است، افزود: مسئولان باید به تقویت این حوزه توجه کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet