عید سعید فطر
1391/08/10 13:16:07
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(77)

کاتب: مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری به نامزد صادق رأی می‌دهند

نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان این که رویکرد مردم در انتخابات آینده به سمت نامزد اصلح و صادق است گفت: نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری آینده فضای کشور را قبل از انتخابات آرام نگه دارد.
کاتب: مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری به نامزد صادق رأی می‌دهند نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان این که رویکرد مردم در انتخابات آینده به سمت نامزد اصلح و صادق است گفت: نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری آینده فضای کشور را قبل از انتخابات آرام نگه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/21830.jpg کاتب:,مردم,در,انتخابات,ریاست‌جمهوری,به,نامزد,صادق,رأی,می‌دهند Icana

غلامرضا کاتب از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی گفت: مسئولان و کسانی که قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آینده را دارند باید تلاش کنند تا فضای قبل از انتخابات در کشور آرام باشد.

سخنگوی کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که رهبری معظم انقلاب امروز در فرمایشات خود مسئولان را به آرام کردن فضای قبل از انتخابات توصیه کرده است، گفت: نامزدها باید هوشیار باشند که مردم این دوره به نامزد اصلح و صادق تمایل دارند.

کاتب با اشاره به حدیثی از امیرالمومنین گفت: امیرالمومنین (ع) می‌فرمایند اختلافات اندیشه‌ها را نابود می‌کند بر مبنای همین حدیث مسئولان کشور باید در آستانه انتخابات وحدت قوا را اولویت کاری خود قرار داده و انتخابات دور آینده را به صحنه وحدت مسئولان تبدیل کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet