هدر موبایل
1391/08/10 13:41:36
سرویس استان ها
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(80)

طلایی: جدایی ری از تهران به نفع مردم نیست

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه توصیه می‌کنم که مسئولان جلوی اجرای طرح جدایی ری از تهران را بگیرند، تصریح کرد: به طور حتم این اقدام به نفع هیچ گروهی به ویژه مردم ری نیست.
طلایی: جدایی ری از تهران به نفع مردم نیست عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه توصیه می‌کنم که مسئولان جلوی اجرای طرح جدایی ری از تهران را بگیرند، تصریح کرد: به طور حتم این اقدام به نفع هیچ گروهی به ویژه مردم ری نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/12815.jpg طلایی:,جدایی,ری,از,تهران,به,نفع,مردم,نیست Icana

مرتضی طلایی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با بیان اینکه در بحث جدایی ری از تهران تاکنون صحبت‌های زیادی صورت گرفته، گفت: در شرایط کنونی کارشناسان، شورای اسلامی شهر تهران و حتی افکار عمومی با اجرای این طرح موافق نیستند.

وی با تاکید بر اینکه هم‌اکنون شهرستان ری جزء شهرستان‌های مستقل کشور است، گفت: امروز بحث جدایی ری تنها مختص به تفکیک شهرداری ری از تهران است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه من توصیه می‌کنم از اجرای طرح جدایی ری از تهران جلوگیری شود، افزود: گروهی برای بررسی و مطالعه این طرح مامور شوند، چون این طرح با آینده مردم ری گره خورده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet