هدر موبایل
1391/08/10 13:58:58
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(83)

مظفر: اصلاح قانون انتخابات موجب افزایش مشارکت مردم می‌شود

معاون نظارت مجلس با بیان این که اصلاح و بازنگری در قانون انتخابات از مسائل ضروری کشور است افزود: ابهاماتی در قانون انتخابات وجود دارد که باید درباره آنها شفاف‌سازی شود.
مظفر: اصلاح قانون انتخابات موجب افزایش مشارکت مردم می‌شود معاون نظارت مجلس با بیان این که اصلاح و بازنگری در قانون انتخابات از مسائل ضروری کشور است افزود: ابهاماتی در قانون انتخابات وجود دارد که باید درباره آنها شفاف‌سازی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/20366.jpg مظفر:,اصلاح,قانون,انتخابات,موجب,افزایش,مشارکت,مردم,می‌شود Icana

حسین مظفر از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی  درباره اصلاح قانون انتخابات گفت: با توجه به این که انتخابات امری ملی و حساس است اصلاح و بازنگری در این قانون از مسائل ضروری و مهم کشور است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مردم می‌خواهند قانون شفافی برای اعتمادسازی در انتخابات داشته باشند، تصریح کرد: ابهاماتی درباره واژه رجل سیاسی، سن نامزدها و مدرک تحصیلی آنها در قانون انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد که باید درباره آنها شفاف‌سازی شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که فرصت برای رسیدگی به قانون انتخابات دیر شده است، افزود: اگر در رسیدگی به این قانون سرعت داده شود می‌تواند به انتخابات آتی ریاست جمهوری برسد.

معاون نظارت مجلس تصریح کرد: اصلاحیه قانون انتخابات جای وزارت کشور در اجرا و جای شورای نگهبان در امر نظارت بر انتخابات را تنگ نمی‌کند بلکه با شفاف‌سازی ضوابط و شرایط نام‌نویسی نامزدها باعث می‌شود که مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری افزایش پیدا ‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet