حلول ماه ربیع الاول
1391/08/10 14:08:28
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(84)

اکبری: اعتماد به بخش‌خصوصی نسخه درمان اقتصاد کشور است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم گفت: باید به بخش خصوصی اعتماد کنیم و با کاهش اتکا به درآمدهای نفتی، اقتصاد بیماری کشور را بهبود ببخشیم.
اکبری: اعتماد به بخش‌خصوصی نسخه درمان اقتصاد کشور است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم گفت: باید به بخش خصوصی اعتماد کنیم و با کاهش اتکا به درآمدهای نفتی، اقتصاد بیماری کشور را بهبود ببخشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/13969.jpg اکبری:,اعتماد,به,بخش‌خصوصی,نسخه,درمان,اقتصاد,کشور,است Icana

عزت‌الله اکبری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی افزود: صددرصد درآمدهای حاصل از صادرات نفت، گاز و میعانات گازی براساس برنامه پنجم توسعه باید به صندوق توسعه ملی واریز شود که اگر این کار صورت پذیرد و منابع صندوق بخش خصوصی اختصاص پیدا کند، می‌توان با کسب مالیات از بخش خصوصی هزینه‌های بودجه را تامین کرد.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس هشتم تاکید کرد: منابع صندوق توسعه ملی باید در خدمت صنعت و تولید قرار بگیرد و اگر این اقدام انجام نشود، درآمدهای مالیاتی قابل وصول نیست.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم اظهار داشت: باید از ظرفیت‌های بخش خصوصی و مردم استفاده کنیم تا برنده جنگ اقتصادی باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet