خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/11 10:46:12
سرویس فرهنگی
موسوی لارگانی :

پادزهر فیلم‌های ضد اسلامی در دستان روحانیت و سینماگران است

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، با بیان اینکه افزایش چشمگیر تولید آثار ضد دینی در جهان ابعاد مختلفی دارد که مهمترین آنها ادامه پروژه اسلام هراسی غرب وهجمه ضد فرهنگ دینی و اعتقادی حاکم بر کشورهای اسلامی است، افزود: پادزهر فیلم های ضد اسلامی در دستان روحانیت و سینماگران است.
پادزهر فیلم‌های ضد اسلامی در دستان روحانیت و سینماگران است عضو فراکسیون روحانیون مجلس، با بیان اینکه افزایش چشمگیر تولید آثار ضد دینی در جهان ابعاد مختلفی دارد که مهمترین آنها ادامه پروژه اسلام هراسی غرب وهجمه ضد فرهنگ دینی و اعتقادی حاکم بر کشورهای اسلامی است، افزود: پادزهر فیلم های ضد اسلامی در دستان روحانیت و سینماگران است. https://cdn.icana.ir/d/019/26927.jpg پادزهر,فیلم‌های,ضد,اسلامی,در,دستان,روحانیت,و,سینماگران,است Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود: غربیها تلاش می‌کنند که فرهنگ اسلامی را به عنوان  فرهنگی نامتعارف جلوه دهند، از همین رو سینما گران ما با تولید فیلم‏ها و سریال‏های مذهبی باید سعی کنند که حقایق واقعی دین اسلام را به نحو مطلوب به تصویر بکشند تا مخاطب ارتباط مناسبی را با شخصیت ها وموضوع ها برقرار کند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای  اسلامی، تصریح کرد: امروزه، دشمن با تولید فیلم ها وسریال های اهانت آمیز به پیامبر اکرم (ص) قلوب مومنان را به درد آورده و خشم و انزجار مسلمانان جهان را برانگیخته است ، به همین علت ساخت و تولید آثار فاخرزندگی‏نامه پیامبران توحیدی می‏‌تواند راه، مفاهیم و تفکرات آنها را از دیدگاه دین مبین اسلام تبیین کند .

وی ادامه داد: فرهنگ اسلامی  باید در زندگی، فرهنگ و تمدن ما جاری و ساری باشد. برای فیلم‌سازی در این زمینه و طرح آن به صورت یک پدیده جامعه شناختی، نیاز به راهکارها و تحقیقات خاص داریم.

موسوی لارگانی افزود: اگرپرسیده شود که چرا فیلم‌های مذهبی آن طور که باید و شاید موفق نبوده‌اند، باید گفت، فرهنگ  اسلامی می‌بایست در جامعه ما نهادینه شود و به‌شکل یک ژانر و فکر و فیلم های خاص درسینمای ما درآید.

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، یاد آور شد: همه مردم و به خصوص روحانیون، در مبارزه همه جانبه با این تهاجم فرهنگی رسالت سنگینی بر دوش دارند و در این راستا نباید از هیچ تلاشی دریغ کنند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet