خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/08/11 11:32:12
سرویس فرهنگی
حسینی با اشاره به قطع رسانه های ایرانی از سوی استکبار:

تحریم‌ها نمی‌تواند ایران را از توسعه دور کند

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با اشاره به اینکه قطع کردن صدای رادیو های ایران از سوی استکبار جهانی و اعمال تحریم‌های گوناگون علیه ایران و ایرانی کار‌ساز نیست گفت: هیچ گاه این‌گونه تحریم‌ها نمی‌تواند ایران را به کشوری عقب مانده تبدیل کند.
تحریم‌ها نمی‌تواند ایران را از توسعه دور کند نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با اشاره به اینکه قطع کردن صدای رادیو های ایران از سوی استکبار جهانی و اعمال تحریم‌های گوناگون علیه ایران و ایرانی کار‌ساز نیست گفت: هیچ گاه این‌گونه تحریم‌ها نمی‌تواند ایران را به کشوری عقب مانده تبدیل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/23464.jpg تحریم‌ها,نمی‌تواند,ایران,را,از,توسعه,دور,کند Icana

سید مرتضی حسینی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه قطع صدا و تصویررسانه‌های ایران از سوی استکبار جهانی و اعمال تحریم‌های گوناگون علیه ایران دیگر کار‌ساز نیست گفت: هیچ‌گاه این گونه تحریم‌ها نمی تواند ایران را از توسعه دور کند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مطبوعات و رسانه ها رکن چهارم دموکراسی و آزادی خواهی است، افزود: استکبار جهانی با قطع کردن صدا و تصویر رسانه‌های ایرانی در واقع دست به نقض شعار خود زده و این نشان دهنده عدم ثبات و تعادل در رفتار آن‌ها است.

وی با بیان این مطلب که قطع کردن رسانه‌های ایرانی نمی‌تواند جلوی پیشرفت کشور ما را  بگیرد، تصریح کرد: فرهنگ ایرانی، اسلامی فراتر از هر فرهنگی است و کشور‌های غربی دست به تحریم ایران زده‌اند تا از اشاعه  این فرهنگ در جهان جلوگیری کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس با اشاره به اینکه ترس کشور‌های غربی از ایران به عنوان کشوری با قدمت فرهنگی بسیار، موجب شده که دست به اقداماتی چون تحریم و قطع رسانه‌های ایرانی بزنند، گفت: ایران و ایرانی با چنین فریب‌هایی صحنه را برای جولان استکبار جهانی خالی نخواهد کرد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با بیان اینکه ما می‌توانیم با تهیه ماهواره‌های پیشرفته بازهم صدای خود را درعرصه رسانه به گوش جهانیان برسانیم، افزود: برقراری ارتباط با کشورهایی چون چین که تابع تحریم‌ها نیستند، می‌تواند ارتباط  ما را دوباره با دنیا وصل کند.

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس یاد‌آور شد: ما باید از تحریم‌هایی که برای کشورمان به وجود آورده‌اند، به عنوان پلی برای پیشرفت و ترقی استفاده کرده و با عزمی راسخ به سوی خود‌کفایی در همه زمینه‌ها گام برداریم که رسیدن به چنین جایگاهی در عرصه جهانی نیازمند همدلی همه مردم و مسئولان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet