خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/12 09:35:10
سرویس بین الملل
شجاعی کیاسری با اشاره به ادامه موج حملات به نوار غزه:

کشتارمردم غزه ماهیت پلید رژیم صهیونیستی را آشکارکرده است

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به ادامه موج حملات رژیم صهیونیستی به غزه و عدم واکنش مجامع بین المللی داعیه دار حقوق بشر نسبت به کشتار مردم بی‌دفاع این منطقه ،گفت:رژیم صهیونیستی در تلاش بوده با حمایت‌های غرب مانع به رسمیت شناختن سرزمین‌های اشغالی به نام فلسطینیان شود.
کشتارمردم غزه ماهیت پلید رژیم صهیونیستی را آشکارکرده است سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به ادامه موج حملات رژیم صهیونیستی به غزه و عدم واکنش مجامع بین المللی داعیه دار حقوق بشر نسبت به کشتار مردم بی‌دفاع این منطقه ،گفت:رژیم صهیونیستی در تلاش بوده با حمایت‌های غرب مانع به رسمیت شناختن سرزمین‌های اشغالی به نام فلسطینیان شود. https://cdn.icana.ir/d/019/4560.jpg کشتارمردم,غزه,ماهیت,پلید,رژیم,صهیونیستی,را,آشکارکرده,است Icana

سید رمضان شجاع کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ادامه موج حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کشته و مجروح شدن ساکنان این منطقه،اظهار داشت: بیداری اسلامی شکل گرفته در منطقه خاورمیانه رژیم جعلی صهیونیستی را به صرافت انداخته با افزایش موج حملات به مردم بی دفاع غزه انتقام سختی در قبال سقوط دیکتاتورهای دست نشانده غرب باز پس گیرد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ادبیات در پیش گرفته شده توسط رژیم اشغال‌گر قدس در هیچ قاموسی گنجانده نمی‌شود،تصریح کرد: در ادبیات این رژیم جعلی هیچ‌گاه واژه‌ای به نام  دوست داشتن انسان‌ها تعریف نشده و تنها زور‌گویی و اشغال‌گری برای دولتمردان آنها مفهوم انسانیت دارد.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی با حمایت‌های غرب همواره در تلاش بوده  مانع عدم به رسمیت شناختن حق مسلم مردم فلسطین که سال‌ها از دیار خود رانده شده‌اند در مجامع بین المللی شود وبر همین اساس با پیش گرفتن کشتار مردم بی‌دفاع غزه به طرز وحشیانه سعی در رسیدن به خواسته خود را دارند.

عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس با تاکید براینکه کشتار مردم بی‌دفاع غزه ماهیت پلید این رژیم جعلی را نمایان کرده،افزود: رفتارو ماهیت سران جعلی رژیم غاصب صهیونیستی همواره بر خشونت و جنایت استوار بوده و با افزایش کشتار مردم بی‌دفاع برگی دیگر بر صفحه پلیدی آنها افزوده شده است.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه ترس بر رژیم صهیونیستی مستولی شده است،خاطرنشان کرد: برگزاری رزمایش مشترک با استکبار جهانی و اذعان سران غرب به تامین امنیت این رژیم جعلی نشانگر این است که این رژم منحوس نامبارک در بن بستی سخت گرفتار شده است.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet