عید سعید فطر
1391/08/10 16:01:24
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(88)

صدر: تجهیز و نوسازی بنادر بدون هیچ مشکلی پیش‌ می‌رود

معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه تجهیز و نوسازی بنادر بدون هیچ مشکلی در حال انجام است، گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در حال حاضر ۴ هزار میلیارد تومان پروژه در دست اجرا دارد.
صدر: تجهیز و نوسازی بنادر بدون هیچ مشکلی پیش‌ می‌رود معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه تجهیز و نوسازی بنادر بدون هیچ مشکلی در حال انجام است، گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در حال حاضر 4 هزار میلیارد تومان پروژه در دست اجرا دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/5721.jpg صدر:,تجهیز,و,نوسازی,بنادر,بدون,هیچ,مشکلی,پیش‌,می‌رود Icana

سیدعطاالله صدر از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی با بیان اینکه دولت 800 پروژه را به عنوان مهرماندگار تعیین کرده که باید تا پایان دولت دهم به پایان برسد، افزود: 4 پروژه سازمان بنادر نیز از جمله پروژه های مهر ماندگار است.

وی با بیان اینکه ساخت بنادری همچون شهید رجایی و شهید بهشتی چابهار که از دولت نهم و دهم آغاز شده و در همین دولت باید تمام شود ادامه داد: در اجرای این پروژه‌ها هیچ پولی از بودجه عمومی دولت به کار گرفته نشده است.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ادامه داد: در حال حاضر حدود 4 هزار میلیارد تومان پروژه در دست اجرا است که طبق برنامه پیش می‌رود.

این مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه ظرفیت بنادر کشور رو به افزایش است، تصریح کرد: توسعه اقتصادی در بنادر نه تنها کاهش پیدا نکرده بلکه منحنی‌های آن رو به رشد است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet