هدر اصلی
1391/08/10 16:01:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمد اسماعیل سعیدی:

کاهش جمعیت امنیت اقتصادی جامعه ایران را تهدید می‌کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به بررسی طرح مقابله با کاهش جمعیت در کمیسیون متبوعش گفت:روند کنونی کاهش جمعیت امنیت اقتصادی و اجتماعی جامعه ما را تهدید می‌کند.
کاهش جمعیت امنیت اقتصادی جامعه ایران را تهدید می‌کند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به بررسی طرح مقابله با کاهش جمعیت در کمیسیون متبوعش گفت:روند کنونی کاهش جمعیت امنیت اقتصادی و اجتماعی جامعه ما را تهدید می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/23544.jpg کاهش,جمعیت,امنیت,اقتصادی,جامعه,ایران,را,تهدید,می‌کند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به بررسی طرح مقابله با کاهش جمعیت در کمیسیون اجتماعی مجلس به فارس گفت: روند کنونی کاهش جمعیت، امنیت اقتصادی و اجتماعی جامعه ما را تهدید می‌کند به طوری که مقابله با کاهش جمعیت باید در اولویت برنامه‌های اساسی کشور باشد.
نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه جامعه جوان می‌تواند تضمین کننده شکوفایی اقتصادی و فرهنگی یک جامعه شود، افزود: متاسفانه با روند کنونی که داریم، در آینده به یک جامعه پیر تبدیل خواهیم شد و از جامعه جوان فاصله خواهیم گرفت.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: کاهش جمعیت کشور خواست اصلی دشمنان انقلاب اسلامی است چرا که آنها برای تسلط بر ایران اسلامی باید نشاط اجتماعی را از جامعه ما بگیرند و این امر مقدور نیست مگر اینکه جامعه ایران به جامعه پیر تبدیل شود.
سعیدی در پایان گفت: که عزم مسئولان کشور برای مقابله با کاهش جمعیت جزم شده است تا کشور از روند کنونی خارج شود.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet