هدر اصلی
1391/08/10 16:20:53
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(90)

رحمانی: دولت باید از حاشیه‌آفرینی پرهیز کند

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس هشتم تأکید کرد: استیضاح وزرا در شرایط امروز به صلاح نیست و اقدام مجلس در جهت لغو استیضاح وزیر کشاورزی نشانه روحیه تعاملی مجلس است.
رحمانی: دولت باید از حاشیه‌آفرینی پرهیز کند عضو کمیسیون کشاورزی مجلس هشتم تأکید کرد: استیضاح وزرا در شرایط امروز به صلاح نیست و اقدام مجلس در جهت لغو استیضاح وزیر کشاورزی نشانه روحیه تعاملی مجلس است. https://cdn.icana.ir/d/019/4066.jpg رحمانی:,دولت,باید,از,حاشیه‌آفرینی,پرهیز,کند Icana

حجت الله رحمانی  از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی درباره لغو استیضاح وزرای دولت به ویژه وزیر جهادکشاورزی گفت: استیضاح وزرا در شرایط امروز به صلاح کشور نیست و اقدام مجلس مبنی بر منتفی کردن استیضاح وزیر جهادکشاورزی اقدام شجاعانه و بیانگر اقتدار و تعامل قوه مقننه با دولت است.

این نماینده مردم در مجلس هشتم با بیان اینکه دولت باید از این اقدام تعاملی مجلس استقبال کند، افزود: اگر مجلس استیضاح وزیری را در دستور کار خود قرار دهد با توجه به اینکه فقط 9 ماه از عمر دولت باقی است و 3 ماه از آن هم سرپرستی برای وزارتخانه انتخاب می شود عملاً استیضاح وزرا در این شرایط به نفع کشور نیست علاوه بر اینکه مشخص نیست وزیر بعدی چه نوع رویکردی دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس هشتم با بیان اینکه دولت باید در این شرایط از حاشیه پردازی ها پرهیز کند و به امور اصلی بپردازد افزود: دولت و مجلس از درون ملت هستند و باید به خواسته های اصلی مردم که همان معیشت است توجه کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet