هدر موبایل
1391/08/10 16:54:08
سرویس بین الملل
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(92)

صلاح زواوی: کشورهای اسلامی راه‌حلی برای حل بحران سوریه پیدا کنند

سفیر فلسطین در تهران گفت‌وگو را بهترین راه‌حل بحران سوریه خواند و تاکید کرد: کشورهای اسلامی باید با همکاری هم به دنبال راهی برای حل بحران سوریه باشند.
صلاح زواوی: کشورهای اسلامی راه‌حلی برای حل بحران سوریه پیدا کنند سفیر فلسطین در تهران گفت‌وگو را بهترین راه‌حل بحران سوریه خواند و تاکید کرد: کشورهای اسلامی باید با همکاری هم به دنبال راهی برای حل بحران سوریه باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/15471.jpg صلاح,زواوی:,کشورهای,اسلامی,راه‌حلی,برای,حل,بحران,سوریه,پیدا,کنند Icana

صلاح زواوی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی، خدمات سوریه به ملت فلسطین را بی‌نظیر توصیف کرد و گفت: سوریه در خط مقدم کشورهایی بود که به ملت فلسطین کمک می‌کنند.

وی با بیان اینکه سوریه هزاران شهید را برای آزادی فلسطین تقدیم کرد، افزود: انقلاب ما در فلسطین در سال 1965 میلادی از سوریه آغاز شد، کشور و ملت سوریه نه تنها برای فلسطین بلکه به لبنان در جنگ سال 2006 و همچنین عراق خدمات زیادی ارائه کرد.

سفیر فلسطین در تهران با بیان اینکه سوریه در کنار همه حرکت‌های آزادیبخش در دنیا بوده است، تصریح کرد: ملت سوریه مستحق آنچه در این کشور می‌گذرد نیست.

وی با بیان اینکه امروز زمان متهم و مقصر جلوه دادن یک گروه یا جریان خاص در سوریه نیست، تاکید کرد: کشورهای اسلامی باید با همکاری هم به دنبال این باشند که راه‌حلی برای حل بحران سوریه پیدا کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet