هدر موبایل
1391/08/11 10:30:58
سرویس فرهنگی
شجاعی کیاسری:

جای حمایت مالی در ورزش‌های انفرادی خالی است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، گفت: ورزشکاران رشته های انفرادی ظرفیت کسب رتبه های برتر و بالاتر در رقابت‌های مهم بین المللی را دارند و با اندکی حمایت می‌توانند برای کشور افتخار آفرینی کنند.
جای حمایت مالی در ورزش‌های انفرادی خالی است عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، گفت: ورزشکاران رشته های انفرادی ظرفیت کسب رتبه های برتر و بالاتر در رقابت‌های مهم بین المللی را دارند و با اندکی حمایت می‌توانند برای کشور افتخار آفرینی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/1712.jpg جای,حمایت,مالی,در,ورزش‌های,انفرادی,خالی,است Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود: اگر قرار است ورزش کشور درراستای  توسعه کارآمد حرکت کند، باید روحیه عدالت محوری را افزایش دهیم، زیرا متاسفانه در کشورمان بیش از هر رشته ورزشی به فوتبال بها داده می شود که این امر به هیچ وجه توجیه منطقی ندارد.

نماینده مردم ساری درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بیشتر حامیان مالی از رشته‌های تیمی مثل فوتبال حمایت می کنند و ورزشکاران حرفه ای در رشته های انفرادی را خوب تغذیه نمی کنند.

وی با بیان این مطلب که بیشترین مدالهای کشورمان را در المپیک ها،مسابقات جهانی و آسیایی از ورزشهای انفرادی نظیر وزنه برداری،کشتی،تکواندو و ورزشهای رزمی کسب نمودیم، افزود: سرمایه گذاری در این عرصه موجب ارتقای سلامت جامعه، قهرمان پروری و معرفی کشور در عرصه های بین المللی می شود.

شجاعی کیاسری ادامه داد: ورزش های انفرادی کشور از جمله رشته‌های ورزشی است که علی رغم  کم توجهی‌ها، به خاطر همت بالای ورزشکاران و دلسوزی مربیان این رشته ها همواره خوش درخشیده است.

وی تصریح کرد:برای حفظ جایگاه ورزش های انفرادی درعرصه‌های جهانی، سرمایه گذاری اصولی همراه با برنامه‌‌ریزی مناسب بر روی تیم‌های  پایه‌ امری ضروری است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، یاداورشد: تجربه و عملکرد ورزشکاران در حوزه‌ها و مسابقات مختلف نشان دهنده موفقیت کاروان ایران در بخش های انفرادی است، به همین علت به صورت مکرر از مسئولان در خواست کردیم که به ورزش‌های انفرادی توجه بیشتری داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet