خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/10 17:53:34
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(95)

محمدی:فروش اموال غیرمنقول تملیکی تا پایان سال از مرز 80 میلیارد تومان می‌گذرد

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: بیشترین اموال منقول قاچاقی که به تملیک سازمان درآمده پوشاک و منسوجات است.
محمدی:فروش اموال غیرمنقول تملیکی تا پایان سال از مرز 80 میلیارد تومان می‌گذرد رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: بیشترین اموال منقول قاچاقی که به تملیک سازمان درآمده پوشاک و منسوجات است. https://cdn.icana.ir/d/019/28282.jpg محمدی:فروش,اموال,غیرمنقول,تملیکی,تا,پایان,سال,از,مرز,80,میلیارد,تومان,می‌گذرد Icana

اردشیر محمدی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی افزود: در سال جاری 80 میلیارد تومان اموال منقول و غیر منقول به تملک سازمان درآمده است که پیش بینی می شود تا پایان سال به 200 میلیارد تومان برسد.

معاون وزیر اقتصاد در ادامه با اشاره به رشد 60 درصدی اموال تملیکی، گفت: مزایده‌های سازمان امسال به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و فروش کالاها در اسرع وقت تعیین تکلیف می‌شوند.

رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در سال جاری 22 میلیارد تومان اموال غیر منقول به فروش رسیده که برآورد می‌شود تا پایان سال از مرز 80 میلیارد تومان بگذرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet