هدر موبایل
1391/08/10 18:14:22
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(98)

منصوری: رسانه نخستین سپر دفاعی مقابل جنگ نرم دشمن است

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور ضمن گرامیداشت یاد خبرنگاران شهی،د تاکید کرد: وظیفه خطیر رسانه‌های کشور برملاسازی اخبار تحریف شده و دروغین رسانه‌های معاند با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
منصوری: رسانه نخستین سپر دفاعی مقابل جنگ نرم دشمن است معاون پشتیبانی و توسعه منابع انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور ضمن گرامیداشت یاد خبرنگاران شهی،د تاکید کرد: وظیفه خطیر رسانه‌های کشور برملاسازی اخبار تحریف شده و دروغین رسانه‌های معاند با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/3648.jpg منصوری:,رسانه,نخستین,سپر,دفاعی,مقابل,جنگ,نرم,دشمن,است Icana

کاوه منصوری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی گفت: وظیفه خطیر رسانه‌های داخلی، برملاسازی اخبار تحریف شده و دروغین رسانه‌های معاند نظام است.

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور با اشاره به نقش پراهمیت رسانه‌ها طی 8 سال دفاع مقدس تاکید کرد: رسانه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در دوران 8 سال دفاع مقدس، رسالت خطیری را بر دوش کشیدند و این وظیفه در دورن حاضر با به علت جنگ نرم دشمن سنگین تر شده است. 

منصوری با گرامی‌داشت یاد خبرنگاران شهید به‌خصوص شهید آوینی و شهید صارمی، افزود: رسانه‌های امروز باید بدانند که سد دفاعی افکار و اندیشه‌های ملت ایران در برابر هجمه فرهنگی دشمنان هستند و از این حیث رسانه در زمان حاضر سپر دفاعی خط مقدم مبارزه با هجمه‌های فرهنگی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet