هدر موبایل
1391/08/10 18:22:27
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(99)

هاشمی نخل ابراهیمی: لایحه بودجه کل کشور در موعد مقرر تقدیم مجلس شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه در سال جاری کشورهای غربی تحریم‌های اقتصادی را علیه کشورمان اعمال کردند، گفت: دولت لایحه بودجه سال ۹۲ کل کشور با کمترین اتکا به فروش نفت تدوین شود.
هاشمی نخل ابراهیمی: لایحه بودجه کل کشور در موعد مقرر تقدیم مجلس شود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه در سال جاری کشورهای غربی تحریم‌های اقتصادی را علیه کشورمان اعمال کردند، گفت: دولت لایحه بودجه سال 92 کل کشور با کمترین اتکا به فروش نفت تدوین شود. https://cdn.icana.ir/d/019/22933.jpg هاشمی,نخل,ابراهیمی:,لایحه,بودجه,کل,کشور,در,موعد,مقرر,تقدیم,مجلس,شود Icana

عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی افزود: دولت در موعد مقرر بودجه سال آینده کل کشور را به مجلس تحویل دهد.

نماینده مردم میناب، جاسک، سیریک، رودان و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تقدیم به موقع بودجه سال 92 کل کشور به مجلس باعث می‌شود تا نمایندگان با فراغ بال بیشتری آن را بررسی کرده و راهکارهایی نیز برای مقابله با تحریم‌ها به دست آید.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: با توجه به تحریم‌های نفتی که کشورهای غربی علیه کشورمان اعمال کرده‌اند، پیش‌بینی می‌شود تا دولت در تنظیم لایحه بودجه سال آینده حساس‌تر بوده و با کمترین وابستگی به نفت این لایحه را تنظیم کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet