ایام محرم 1398
1391/08/10 19:19:42
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(101)

پاک‌آیین: سامانه اشتراک‌مطبوعات دسترسی مردم به رسانه‌های مکتوب را آسان می‌کند

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: راه‌اندازی سامانه اشتراک مطبوعات وجه تمایز نمایشگاه مطبوعات امسال است که این سامانه دسترسی مردم به رسانه‌های مکتوب کشور را آسان می‌کند.
پاک‌آیین: سامانه اشتراک‌مطبوعات دسترسی مردم به رسانه‌های مکتوب را آسان می‌کند مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: راه‌اندازی سامانه اشتراک مطبوعات وجه تمایز نمایشگاه مطبوعات امسال است که این سامانه دسترسی مردم به رسانه‌های مکتوب کشور را آسان می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/28094.jpg پاک‌آیین:,سامانه,اشتراک‌مطبوعات,دسترسی,مردم,به,رسانه‌های,مکتوب,را,آسان,می‌کند Icana

پدرام پاک‌آیین از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی افزود: امسال نیز مانند سال گذشته بن خرید مطبوعات به علاقه‌مندان به رسانه‌ها ارائه خواهد.

وی در ادامه به ایجاد غرفه عکاسی شهروندی در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات اشاره و تاکید کرد: از طریق این غرفه همه مردم می‌توانند عکس‌های خود را از نمایشگاه به این غرفه تحویل داده و در نهایت برترین عکس‌ها انتخاب و از عکاسان در مراسم اختتامیه تجلیل خواهد شد.

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت ارشاد یادآور شد: غرفه سامانه اشتراک مطبوعات نیز نوآوری جدیدی در نمایشگاه امسال محسوب می‌شود که مردم و علاقه‌مندان به ماهنامه‌ها با 50 درصد تخفیف می‌توانند اشتراک رسانه مورد علاقه خود را دریافت کنند.

گفتنی است نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها تا 13 آبان در محل مصلی امام خمینی (ره) برپا است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet