هدر موبایل
1391/08/10 19:42:06
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(103)

کاظمی: آمار بیکاری در کشور افزایش پیدا می‌کند

وزیر دولت نهم با بیان اینکه شاغلان در حال بیکار شدن هستند، گفت: به طور حتم زمانی که تولید صنایع نسبت به سال‌های قبل حدود ۵۰ درصد کاهش پیدا کند، باید منتظر تشدید آمار بیکاری در کشور باشیم.
کاظمی: آمار بیکاری در کشور افزایش پیدا می‌کند وزیر دولت نهم با بیان اینکه شاغلان در حال بیکار شدن هستند، گفت: به طور حتم زمانی که تولید صنایع نسبت به سال‌های قبل حدود 50 درصد کاهش پیدا کند، باید منتظر تشدید آمار بیکاری در کشور باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/23072.jpg کاظمی:,آمار,بیکاری,در,کشور,افزایش,پیدا,می‌کند Icana

پرویز کاظمی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با بیان اینکه هم‌اکنون شاخص‌های اقتصادی کشور نشانگر بیماری مزمن این حوزه است، افزود: تورم بالا، افزایش معوقات بانکی و نقدینگی زیاد موجب افزایش آمار بیکاری در کشور شده است.

وی با تاکید بر اینکه با مشکلات کنونی اقتصاد نمی‌توان معضل بیکاری را حل کرد، گفت: به طور حتم برای حل مشکلات بیکاری نخست باید برای اقتصاد کشور چاره‌ای اندیشید.

کاظمی با تاکید بر اینکه متاسفانه در شرایط کنونی شاغلان در حال بیکار شدن هستند، افزود: به طور حتم زمانی که تولید صنایع نسبت به سال‌های قبل حدود 50 درصد کاهش پیدا کند، باید منتظر تشدید آمار بیکاری در کشور باشیم.

وزیر رفاه و تامین اجتماعی دولت نهم با اشاره به وعده ایجاد 2.5 میلیون شغل در کشور از سوی دولت، گفت: به طور حتم تحقق این وعده غیرممکن است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet