هدر موبایل
1391/08/10 19:46:06
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(104)

محمدی فاضل: حمایت از محیط‌ بانان نیازمند اصلاح قانون است

معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت از محیط‌ زیست کشور با بیان اینکه حمایت از محیط ‌بانان کشور تنها نیازمند اصلاح قوانین کنونی است، گفت: تحقق این امر تنها در گرو تعامل مجلس و سازمان محیط‌ زیست است.
محمدی فاضل: حمایت از محیط‌ بانان نیازمند اصلاح قانون است معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت از محیط‌ زیست کشور با بیان اینکه حمایت از محیط ‌بانان کشور تنها نیازمند اصلاح قوانین کنونی است، گفت: تحقق این امر تنها در گرو تعامل مجلس و سازمان محیط‌ زیست است. https://cdn.icana.ir/d/019/28293.jpg محمدی,فاضل:,حمایت,از,محیط‌,بانان,نیازمند,اصلاح,قانون,است Icana

اصغر محمدی فاضل از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با اشاره به مشکلات محیط ‌بانان در چند سال اخیر تصریح کرد: ما هم‌اکنون از نظر قوانین برای حمایت از این افراد مشکلی نداریم، اما باید گفت که در قوانین حمایتی نواقصی وجود دارد که باید آنها را اصلاح و به روز کرد.

وی با بیان اینکه محیط‌ بانان باید از حمایت خاص مسئولان و قوانین بهره‌مند شوند، گفت: هم‌اکنون این افراد برای حفاظت از محیط ‌زیست کشور از سلاح گرم استفاده می‌کنند اما پس از این اقدام با مشکلات بسیاری در حوزه قانون مواجه می‌شوند.

معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت از محیط‌ زیست کشور با تاکید بر اینکه حمایت از محیط‌ بانان کشور در گرو تعامل مجلس و سازمان حفاظت از محیط‌زیست است، افزود: به طور حتم با برنامه‌ریزی و افزایش تعاملات بین‌سازمانی می‌توان مشکلات مربوط به این افراد را حل کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet