خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/11 10:59:11
سرویس سیاسی
مهمان پرست:

صالحی به میانمار می‌رود

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با بیان اینکه درباره مسائل مسلمانان میانمار باید به دقت عمل کنیم، افزود: وزیر امور خارجه با فراهم شدن زمینه‌های لازم به میانمار سفر می‌کند.
صالحی به میانمار می‌رود سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با بیان اینکه درباره مسائل مسلمانان میانمار باید به دقت عمل کنیم، افزود: وزیر امور خارجه با فراهم شدن زمینه‌های لازم به میانمار سفر می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2314.jpg صالحی,به,میانمار,می‌رود Icana

رامین مهمان‌پرست در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره مشکلات مسلمانان کشور میانمار گفت: مشکل برخی کشورها ریشه در مسائل قومی و مذهبی دارد، در این کشورها برخی به دنبال این هستند که پس از بیداری اسلامی درگیری‌های قومی را به درگیری‌های مذهبی تبدیل کنند.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با بیان اینکه درباره مسائل مسلمانان میانمار باید به دقت عمل کنیم، افزود: مشکلات مسلمانان این کشور را به خوبی باید بررسی کنیم تا حقوق تضییع شده مسلمانان به آنها باز گرداننده شود و جنایت‌ها نسبت به آنها متوقف شود و این به همکاری تمام کشورهای مسلمان نیاز دارد.

وی با بیان اینکه حقوق مسلمانان میانمار برای مردم ایران بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: با آنکه ایران به طور مستقیم در این کشور سفارت ندارد اما از طریق سفارت ایران در تایلند تمام تلاش خود را برای حمایت از مسلمانان مظلوم این میانمار به کار گرفته‌ایم.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با یادآوری سفر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به میانمار، یادآور شد: به دنبال این هستیم تا جزئیات کامل اهداف ایران از سفر به میانمار فراهم شود البته علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه هم با فراهم شدن زمینه‌های لازم به میانمار سفر می‌کنند که البته مشخص نیست این سفر به همراه نمایندگان باشد یا در سفر دیگری صورت بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet