هدر موبایل
1391/08/11 10:53:29
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(110)

محمدزاده: تشکیل خبرگزاری‌های تخصصی ضروری است

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با یادآوری حضور با طراوات مردم در نمایشگاه سال جاری، افزود: یکی از نگاه‌های من به خبرگزاری‌ها این است که خبرگزاری‌های تخصصی ایجاد شود.
محمدزاده: تشکیل خبرگزاری‌های تخصصی ضروری است معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با یادآوری حضور با طراوات مردم در نمایشگاه سال جاری، افزود: یکی از نگاه‌های من به خبرگزاری‌ها این است که خبرگزاری‌های تخصصی ایجاد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/12493.jpg محمدزاده:,تشکیل,خبرگزاری‌های,تخصصی,ضروری,است Icana

محمد جعفر محمد زاده از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی درباره کیفیت برگزاری سال جاری این نمایشگاه، گفت: نمایشگاه سال جاری نمایشگاه با طراوت تری نسبت به سال گذشته است.

وی با یادآوری حضور مردم در نمایشگاه سال جاری، افزود: حضور مردم در نمایشگاه و بازدید از غرفه‌ها نشان دهنده افزایش کیفیت نمایشگاه است و در این زمینه از حیث طراوت و تنوع غرفه‌ها در نمایشگاه بسیار پیشرفت کرده‌ایم.

محمدزاده با بیان اینکه برنامه‌های جنبی خوبی در نمایشگاه در حال برگزاری است، تصریح کرد: برکت این نمایشگاه به حضور مردم است.

وی با بیان اینکه در نمایشگاه سال جاری 830 غرفه فعال حضور دارند، تاکید کرد: یکی از نگاه‌های من به خبرگزاری‌ها این است که باید خبرگزاری‌های تخصصی ایجاد شود که مرجع اخبار حوزه‌ای خاص باشند، در این زمینه لازم نیست خبرگزاری‌ها بزرگ باشند بلکه می‌توانند در حوزه‌های تخصصی مانند بورس یا پزشکی فعالیت کنند.

معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: باید نسبت به درج اخبار در خبرگزاری‌ها با ذکر منبع اصلی تولید خبر فرهنگ سازی شود چراکه امروز از نظر کمیت خبرگزاری‌ها در سطح بالایی قرار داریم اما از نظر کیفیت هم باید اصلاحاتی صورت بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet