هدر موبایل
1391/08/11 10:30:15
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(107)

بروجردی:مسئولان زمینه حضورحداکثری مردم را درانتخابات فراهم کنند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شگرد دشمن در انتخابات آتی را حداقلی کردن حضور مردم پای صندوق های رأی خواند و گفت: به طور قطع حضور حداکثری مردم خط بطلان مجددی بر توطئه های دشمنان است.
بروجردی:مسئولان زمینه حضورحداکثری مردم را درانتخابات فراهم کنند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شگرد دشمن در انتخابات آتی را حداقلی کردن حضور مردم پای صندوق های رأی خواند و گفت: به طور قطع حضور حداکثری مردم خط بطلان مجددی بر توطئه های دشمنان است. https://cdn.icana.ir/d/019/15953.jpg بروجردی:مسئولان,زمینه,حضورحداکثری,مردم,را,درانتخابات,فراهم,کنند Icana

علاءالدین بروجردی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی با یادآوری تجربه تلخ و سنگین انتخابات ریاست جمهوری گذشته افزود: با توجه به تجربه گذشته عقل و تدبیر حکم می کند که ما اجازه ندهیم توطئه دشمن یک بار دیگر در نظام جمهوری اسلامی ایران عملی شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با به هنگام خواندن هشدار رهبر معظم انقلاب در ارتباط با انتخابات آینده ادامه داد: همه مسئولان، آحاد ملت، تشکل های سیاسی و به خصوص رسانه ها موظفند که براساس مصالح ملی فضای قبل از انتخابات را بدون تنش نگه دارند.

وی تأکید کرد: تمام اقدامات در این زمینه باید به گونه ای باشد که حضور حداکثری مردم در انتخابات رقم بخورد.

بروجردی با بیان اینکه یکی از شگردهای دشمن در انتخابات آتی حداقلی کردن حضور مردم پای صندوق های رأی است تصریح کرد: به طور قطع هشدارهای به هنگام مقام معظم رهبری و هشیاری مردم باعث خواهد شد که در خرداد سال آینده شاهد حضور حداکثری مردم باشیم که این موضوع خط بطلان مجددی بر توطئه های آمریکا و صهیونیست ها است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet