هدر موبایل
1391/08/12 08:20:25
سرویس فرهنگی
نکو:

مربیان خارجی با دلارهای ما در ایران آقایی می‌کنند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه چگونگی حضور مربیان خارجی در فوتبال ایران، موضوعی است که هراز چندگاه به سوژه روز ورزش کشور تبدیل می شود،افزود: پیشکسوتان و مربیان خوب داخلی بیکارند،آن وقت مربیان خارجی در کشورما آقایی می‌کنند.
مربیان خارجی با دلارهای ما در ایران آقایی می‌کنند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه چگونگی حضور مربیان خارجی در فوتبال ایران، موضوعی است که هراز چندگاه به سوژه روز ورزش کشور تبدیل می شود،افزود: پیشکسوتان و مربیان خوب داخلی بیکارند،آن وقت مربیان خارجی در کشورما آقایی می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/19516.jpg مربیان,خارجی,با,دلارهای,ما,در,ایران,آقایی,می‌کنند Icana

ابراهیم نکو در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود: فوتبال کشورباید پیشرفت کند و قرار بر در جا زدن نیست. وقتی این اصل، محور تصمیمات و اقدامات حوزه فوتبال قرار بگیرد، در ادامه تمام برنامه ریزیها براساس همین پیش فرض صورت می گیرد، یعنی اگر قرار بر پیشرفت فوتبال کشوراست، سیاستگذاریها باید به گونه ای باشد که از مربیان داخلی به نحو مطلوب استفاده شود.

نماینده مردم رباط کریم وبهارستان درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: درحقیقت رشد فوتبال در هر کشور از بالا به پایین اتفاق نمی افتد، بلکه از رده های پایینی آغاز و در سطوح بالا رشد و گسترش می یابد.

وی ادامه داد: به دنبال بالا رفتن نرخ ارز و دلار، مشکلات زیادی برای جامعه ورزش ایجاد شده است، معضلاتی که باید آنها را جدی گرفت و ساده از کنارشان عبور نکرد، چرا که اگرکوچک‌ترین بی‌توجهی به آنها داشته باشیم، قدر مسلم ضربه سنگینی بر بدنه ورزش کشور وارد کرده ایم.

 نکو افزود:  مربیان ایرانی خیلی خوب هستند ومن معتقدم ما در زمینه فنی از نظر سیستم استفاده بهینه از مربیان داخلی مشکل داریم.

وی تصریح کرد:آسیب‌پذیری تیم‌ها نسبت به فضاسازی حضورمربیان خارجی، دامن زدن به حاشیه‌های ورزشی به جای  نگاه کارشناسی شده ، از تبعات کنار گذاشتن مربیان داخلی در باشگاه‌های ورزشی است.

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، یاد آورشد:ورزش فوتبال  نیازمند برنامه ریزی ،نگاه مدیریت کلان  و همفکری همه دلسوزان این عرصه است و نباید با برخی اقدامات غیر منطقی به آن لطمه بزنیم، چرا که آینده فوتبال ما تنها با یک طراحی علمی توسعه می یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet