شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/11 10:47:00
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(109)

قمشه: کمیته امداد تا پایان سال 300هزار فرصت شغلی ایجاد می کند

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده در صورتی که بودجه کمیته امداد که بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان است اختصاص داده شود به طور حتم تا پایان سال ۳۰۰هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.
قمشه: کمیته امداد تا پایان سال 300هزار فرصت شغلی ایجاد می کند معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده در صورتی که بودجه کمیته امداد که بالغ بر 2 هزار میلیارد تومان است اختصاص داده شود به طور حتم تا پایان سال 300هزار فرصت شغلی ایجاد می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/23617.jpg قمشه:,کمیته,امداد,تا,پایان,سال,300هزار,فرصت,شغلی,ایجاد,می,کند Icana

منصور قمشه از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با بیان اینکه هدف اصلی کمیته امداد تبدیل فرهنگ مستمری بگیری به توانمندسازی است تصریح کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر اقدامات زیادی از قبیل برنامه های فرهنگی، حقوقی، درمانی برای حمایت از مشمولان تحت پوشش کمیته انجام شده است.

وی با اعلام اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره)در بودجه سال 91 کشور هدف را اشتغال زایی تعیین کرده است گفت: به طور حتم 20 درصد از اعتبارات قرض الحسنه بانک ها جهت اشتغال خانوارها اختصاص داده می شود.

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد افزود: چنانچه شورای عالی اشتغال همانند سال گذشته تسهیلات بانکی برای کمیته امداد تخصیص دهد، این تعداد خانوار به 500 هزار خانوار افزایش خواهد یافت.

وی افزود: در سال گذشته برای 80 هزار خانوار جشن اشتغال برگزار شد و تا پایان سال براساس برنامه پنجم 120 هزار خانوار کمیته امداد براساس خوداشتغالی از تحت پوشش خارج خواهندشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet