خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/11 11:46:04
سرویس بین الملل
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(112)

قدیری ابیانه: مجلس نباید از دیپلماسی عمومی غفلت کند

سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا با تاکید بر اینکه مجلس نباید از دیپلماسی عمومی غفلت کند، گفت: سفر مقامات پارلمانی به خارج از کشور موازی‌کاری با مقامات اجرایی نیست.
قدیری ابیانه: مجلس نباید از دیپلماسی عمومی غفلت کند سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا با تاکید بر اینکه مجلس نباید از دیپلماسی عمومی غفلت کند، گفت: سفر مقامات پارلمانی به خارج از کشور موازی‌کاری با مقامات اجرایی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/28298.jpg قدیری,ابیانه:,مجلس,نباید,از,دیپلماسی,عمومی,غفلت,کند Icana

محمدحسن قدیری ابیانه از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل گفت: مجلس نباید از دیپلماسی عمومی عفلت کند و باید فعالیت بیشتری در عرصه بین‌الملل داشته باشد.

سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا با بیان اینکه حضور نمایندگان در اجلاس بین‌المجالس جهانی یکی از راه‌هایی است که می‌تواند دیپلماسی پارلمانی را فعال نشان دهد، انتقادها درباره سفر خارجی نمایندگان و رئیس مجلس را غیرموجه خواند و گفت: در شرایط موجود نمایندگان و مجلس شورای اسلامی باید ذهن جهان و پارلمان‌های دنیا را درباره اسلام و ایران روشن کنند.

وی تاکید کرد: سفر مقامات پارلمانی به خارج از کشور موازی‌کاری با سفر مقامات اجرایی کشور نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet