هدر موبایل
1391/08/11 11:51:13
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(113)

افروغ: باید نهادی مستقل برگزار کننده انتخابات باشد

نماینده مردم تهران در مجلس هفتم با تأکید بر ضرورت انجام اصلاحاتی در قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: به طور حتم باید نهادی مستقل برگزار کننده انتخابات باشد.
افروغ: باید نهادی مستقل برگزار کننده انتخابات باشد نماینده مردم تهران در مجلس هفتم با تأکید بر ضرورت انجام اصلاحاتی در قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: به طور حتم باید نهادی مستقل برگزار کننده انتخابات باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/12827.jpg افروغ:,باید,نهادی,مستقل,برگزار,کننده,انتخابات,باشد Icana

عماد افروغ از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی با بیان اینکه حتماً باید اصلاحی در قانون انتخابات ریاست جمهوری صورت گیرد افزود: با توجه به اینکه قدرتی به نام اغوا که شکلی از اعمال قدرت بوده که اعمال شونده از اعمال کننده بی اطلاع است حتماً باید نهادی مستقل برگزار کننده انتخابات باشد.

وی ادامه داد: شواهد زیادی وجود دارد که برگزار کننده انتخابات در آستانه برگزاری انتخابات دست به یک سری چینش ها، گزینش ها و مانورها می دادند به این معنی که یا مستقیم و آشکار در قالب عزل و نصب ها قابل مشاهده است و یا به شکل خدمات رسانی انجام می شود.

افروغ با تأکید بر اینکه باید سعی شود نهادی در حد امکان بی طرف برگزار کننده انتخابات باشد تصریح کرد: در چنین شرایطی ما هم به لحاظ روحی و روانی انتخابات سالمی خواهیم داشت هم اینکه ترکش های متعاقب انتخابات گریبان جامعه را نخواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet