ایام محرم 1398
1391/08/11 12:46:18
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(118)

صلاحی: مستثنی کردن تأمین اجتماعی از ادغام بیمه ها خلاف قانون است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه سازمان بیمه سلامت باید از ادغام تمام بیمه های درمانی تشکل شود گفت: به طور حتم مستثنی کردن بیمه ای از ادغام بیمه های دیگر خلاف قانون برنامه پنجم توسعه است.
صلاحی: مستثنی کردن تأمین اجتماعی از ادغام بیمه ها خلاف قانون است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه سازمان بیمه سلامت باید از ادغام تمام بیمه های درمانی تشکل شود گفت: به طور حتم مستثنی کردن بیمه ای از ادغام بیمه های دیگر خلاف قانون برنامه پنجم توسعه است. https://cdn.icana.ir/d/019/20137.jpg صلاحی:,مستثنی,کردن,تأمین,اجتماعی,از,ادغام,بیمه,ها,خلاف,قانون,است Icana

عباس صلاحی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با اشاره به اظهارات مسئولان سازمان تأمین اجتماعی در رابطه با مستثنی بودن این سازمان از ادغام بیمه ها برای تشکیل بیمه سلامت ایرانیان تصریح کرد: به طور حتم این اظهارات و اقدامات بر خلاف قانون و برنامه پنجم توسعه است.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با ادغام سازمان های بیمه گر باید بیمه ای به صورت یکپارچه و عدالت محور در کشور حاکم شود گفت: به طور حتم مستثنی کردن سازمانی از ادغام بیمه ها ضربه های شدیدی را به اعتماد مردم و ساختار طرح وارد می کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر لزوم یکپارچه بودن سازمان های بیمه گر برای تشکیل بیمه سلامت ایرانیان تأکید کرد و افزود: تحقق این موضوع موجب ایجاد عدالت و افزایش نظارت و خدمت رسانی به مردم می شود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet