خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/08/12 14:27:29
سرویس فرهنگی
دستغیب:

ورود هر گردشگر به استان فارس برای 7 نفر اشتغالزایی می‌کند

نماینده مردم شیراز در مجلس نهم گفت: مردم و مسئولان استانی نمی‌خواهند باور کنند که ورود هر گردشگر به استان فارس برای ۷ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می‌کند.
ورود هر گردشگر به استان فارس برای 7 نفر اشتغالزایی می‌کند نماینده مردم شیراز در مجلس نهم گفت: مردم و مسئولان استانی نمی‌خواهند باور کنند که ورود هر گردشگر به استان فارس برای 7 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/23299.jpg ورود,هر,گردشگر,به,استان,فارس,برای,7,نفر,اشتغالزایی,می‌کند Icana

سید احمدرضا دستغیب در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به توریست ‌پذیر بودن استان فارس اظهار داشت: در بحث توریسم توجه به زیرساخت‌ها و فرهنگ گردشگری اهمیت بسیار زیادی دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توجه به بخش زیرساخت‌ها و همچنین فرهنگ گردشگری در کنار یکدیگر می‌تواند باعث رونق صنعت توریسم در استان فارس شود، این امر باید به‌عنوان یک باور برای مردم این استان مطرح شود.

وی با اشاره به بخش زیرساخت‌ها در صنعت توریسم ادامه داد: اسباب مادی، امکانات، مکان‌های گردشگری و همچنین بخش حمل‌ونقل از موارد تشکیل‌دهنده زیرساخت در این صنعت به حساب می‌آید.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم و مسئولان استانی نمی‌خواهند باور کنند که ورود هر گردشگر به استان فارس برای 7 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می‌کند.

دستغیب در ادامه گفت: بخش خدماتی در صنعت توریسم یکی از پردرآمدترین بخش‌ها به شمار می‌رود که متاسفانه مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صنایع مادر نمی‌تواند مشکل بیکاری و اشتغال را در استان فارس برطرف کند و تنها راه برطرف کردن آن ورود به بخش خدماتی و صنایع کوچک است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet