خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/11 13:43:53
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(124)

رضایی: مسئولان از ایجاد تنش در کشور بپرهیزند

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس هشتم با بیان اینکه به دلیل نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری آینده کشور در شرایط ویژه ای به سر می برد گفت: مسئولان از ایجاد تنش در کشور بپرهیزند.
رضایی: مسئولان از ایجاد تنش در کشور بپرهیزند نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس هشتم با بیان اینکه به دلیل نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری آینده کشور در شرایط ویژه ای به سر می برد گفت: مسئولان از ایجاد تنش در کشور بپرهیزند. https://cdn.icana.ir/d/019/13714.jpg رضایی:,مسئولان,از,ایجاد,تنش,در,کشور,بپرهیزند Icana

محمدعلی رضایی از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی با تأکید بر اینکه در شرایط فعلی کشور دشمن در کمین است افزود: امروز دشمن منتظر است تا از کوچک ترین حرکتی در کشور نهایت استفاده را به نفع خود ببرد.

عضو کمیسیون عمران در مجلس هشتم یادآور شد: ممکن است مسئولان و افرادی که در شرایط فعلی کشور مکاتباتی را انجام می دهند نظرشان خدمت به کشور باشد اما غفلت دارند از اینکه دشمن در کمین است تا از یک سخن یا نامه آنها سوء استفاده کند.

وی با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری در شرایط حساس امروز مصلحت کشور را در آرامش تشخیص دادند تأکید کرد: بر این اساس مردم و مسئولان باید دقت کنند که به هیچ عنوان در کشور حرکتی که زمینه سوء استفاده بیشتر را فراهم کند انجام ندهند.

رضایی تأکید کرد: دشمن در تلاش است تا امروز کشور را ناآرام نشان دهد براین اساس هر کسی که در این جهت حرکت کرده و دشمن را امیدوار کند اقدامی خلاف مصلحت نظام انجام داده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet