هدر موبایل
1391/08/11 13:06:37
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(121)

خوشزاد: دعا می‌کنیم در تهران زلزله رخ ندهد

رئیس سازمان آتش‌نشانی تهران با تاکید بر اینکه براساس قانون مسئولیت اصلی مدیریت شهر تهران در زمان زلزله برعهده ستاد بحران است، گفت: دعا می‌کنیم در تهران زلزله‌ای رخ ندهد، ولی به طور حتم این حوادث در هر جایی اتفاق بیفتد قطعا خسارات زیادی را به همراه دارد.
خوشزاد: دعا می‌کنیم در تهران زلزله رخ ندهد رئیس سازمان آتش‌نشانی تهران با تاکید بر اینکه براساس قانون مسئولیت اصلی مدیریت شهر تهران در زمان زلزله برعهده ستاد بحران است، گفت: دعا می‌کنیم در تهران زلزله‌ای رخ ندهد، ولی به طور حتم این حوادث در هر جایی اتفاق بیفتد قطعا خسارات زیادی را به همراه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/24239.jpg خوشزاد:,دعا,می‌کنیم,در,تهران,زلزله,رخ,ندهد Icana

رضا خوشزاد از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با اشاره به تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های سازمان آتش‌نشانی تهران برای مجهز کردن این سازمان به دستگاه‌های پیشرفته و کاربردی تصریح کرد: هم‌اکنون خوشبختانه ردیف‌های اعتباری مناسبی برای این سازمان اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه میزان خسارت زلزله تهران بستگی به شدت زلزله و موقعیت گسل این شهر دارد، گفت: به طور حتم در آن زمان امدادرسانی و کمک به مصدومان بسیار مشکل و سخت خواهد بود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی تهران با تاکید بر اینکه براساس قانون مسئولیت اصلی مدیریت شهر تهران در زمان زلزله برعهده ستاد بحران است، افزود: دعا می‌کنیم در تهران زلزله‌ای رخ ندهد، ولی به طور حتم این حوادث در هر جایی اتفاق بیفتد قطعا خسارات زیادی را به همراه دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet