خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/11 14:01:00
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(126)

حیدری: شاید مجری مناظره های انتخابات ریاست جمهوری یازدهم باشم

مجری با سابقه تلویزیون با بیان اینکه خودم علاقمندم مجری مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری یازدهم باشم گفت: در صورت انتخاب شدنم برنامه ها و ایده های جدیدی برای اجرای مناظره ها دارم که با دور دهم تفاوت داشته باشد و جذاب تر به نظر برسد.
حیدری: شاید مجری مناظره های انتخابات ریاست جمهوری یازدهم باشم مجری با سابقه تلویزیون با بیان اینکه خودم علاقمندم مجری مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری یازدهم باشم گفت: در صورت انتخاب شدنم برنامه ها و ایده های جدیدی برای اجرای مناظره ها دارم که با دور دهم تفاوت داشته باشد و جذاب تر به نظر برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/28360.jpg حیدری:,شاید,مجری,مناظره,های,انتخابات,ریاست,جمهوری,یازدهم,باشم Icana

مرتضی حیدری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی با بیان اینکه می پذیرد که در آخرین گفتگوی خود با رئیس جمهور ایرادات و انتقادات بسیاری در اجرا و نحوه مدیریت برنامه از سوی مجری وارد است گفت: البته در تمام دنیا تلاش می شود تا شأن رئیس جمهور در گفت و گوها حفظ شود ولی با این حال شخصاً فردای پخش گفتگویم  با رئیس جمهور به مطالعه انتقادات رسانه ها و خبرگزاری ها نسبت به اجرای برنامه پرداختم که با توجه به اصول علمی مصاحبه رسانه ای بسیاری از آنها قابل پذیرش است.

وی همچنین به نارضایتی تنی چند از نمایندگان مجلس نسبت به اجرای گفتگوی تلویزیونی با رئیس جمهور اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه آن گفتگو چند روز بعد از برگزاری اجلاس غیر متعهدها بود بیشتر وقت برنامه حول محور نحوه برگزاری اجلاس گذشت.

حیدری ادامه داد: ضمن اینکه در آن برنامه تلویزیونی تلاش کردم تا مسیر گفت و گو را به سمت مطالبات مردمی بکشانم که تا حدودی هم به بحث ارزی، تولید و مسائل اقتصادی روز گریزی زده بود.

مجری برنامه زنده پایش با انتقاد از کم کاری رسانه ملی در به چالش کشاندن مسئولان اجرایی کشور گفت: معتقدم که همه مسائل را نباید از رئیس جمهور پرسید مثلاً درباره بحث ارزی رئیس کل بانک مرکزی باید پاسخگو باشد نه رئیس جمهور.

وی در پایان با انتقاد از اجرای مناظره های انتخابات ریاست جمهوری دهم از حضور احتمالی خود به عنوان مجری مناظره های انتخاباتی آتی خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet