هدر موبایل
1391/08/11 13:37:03
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(123)

سردار جزایری: ابعاد فشار اقتصادی دشمن برای مردم تبیین شود

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به مختصات جنگ اقتصادی دشمن و با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور برای عبور از بحران اقتصادی از توانمندی کافی برخوردار است، از رسانه‌ها خواست ابعاد فشار اقتصادی دشمن را برای مردم تبیین کنند.
سردار جزایری: ابعاد فشار اقتصادی دشمن برای مردم تبیین شود معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به مختصات جنگ اقتصادی دشمن و با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور برای عبور از بحران اقتصادی از توانمندی کافی برخوردار است، از رسانه‌ها خواست ابعاد فشار اقتصادی دشمن را برای مردم تبیین کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/23434.jpg سردار,جزایری:,ابعاد,فشار,اقتصادی,دشمن,برای,مردم,تبیین,شود Icana

سردار سید مسعود جزایری از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی گفت: مردم و مسئولان باید با استفاده از مدل اقتصاد مقاومتی بحران فعلی را پشت‌سر بگذارند.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین درخصوص توانمندی‌های کشور در صنایع دفاعی افزود: کشور با استفاده از صنایع دفاعی خود در بدترین اوضاع یعنی در زمان جنگ تحمیلی توانست سربلند بیرون بیاید.

وی با اشاره به زیاده‌گویی‌های غرب درباره صنایع دفاعی ایران گفت: رسانه‌های غربی و بیگانه سعی دارند با زیاده‌گویی‌های خود نسبت به صنایع دفاعی ایران، این صنعت را آنقدر قوی جلوه دهند که ایران‌هراسی شکل بگیرد و گاهی اوقات هم سعی دارند صنعت دفاعی کشورمان را سخیف و بیمار جلوه دهند که این دو اظهارنظر آنها غیرواقعی و نوعی جنگ روانی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet