ایام محرم 1398
1391/08/11 13:49:09
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(125)

میرشکار: کمیته امداد سالانه 18 هزار فارغ التحصیل دانشگاهی دارد

معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) خدمات امور فرهنگی این مجموعه را چشمگیر خواند و گفت: سالانه ۱۵ الی ۱۸ فارغ التحصیل دانشگاهی و ۱۲ هزار نفر ورودی به دانشگاه ها داریم.
میرشکار: کمیته امداد سالانه 18 هزار فارغ التحصیل دانشگاهی دارد معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) خدمات امور فرهنگی این مجموعه را چشمگیر خواند و گفت: سالانه 15 الی 18 فارغ التحصیل دانشگاهی و 12 هزار نفر ورودی به دانشگاه ها داریم. https://cdn.icana.ir/d/019/990.jpg میرشکار:,کمیته,امداد,سالانه,18,هزار,فارغ,التحصیل,دانشگاهی,دارد Icana

اکبر میرشکار از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی با بیان اینکه شبکه فرهنگی کمیته امداد در حال حاضر 4 هزار نیروی انسانی متعهد را به کار گرفته است افزود: این تعداد در 240 مرکز فرهنگی سطح کشور مسئولیت ارائه خدمات فرهنگی به خانواده های تحت پوشش را بر عهده دارند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) درباره خدمات تحصیلی ارائه شده به افراد تحت پوشش این مجموعه ادامه داد: در حال حاضر 600 هزار دانش آموز و 110 هزار دانشجو از خدمات پرداخت شهریه و کمک هزینه بهره مند می شوند که 35 میلیارد تومان در طول سال در این سرفصل هزینه می شود.

میرشکار محو بی سوادی را از دیگر خدمات امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) برشمرد و تأکید کرد: 218 هزار بی سواد زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند که از این تعداد 110 هزار نفر با سواد شده و در تلاشیم با همتی مضاعف و کمک نهضت سوادآموزی افراد باقیمانده را تحت آموزش قرار دهیم.

این مقام مسئول در کمیته امداد با بیان اینکه سالانه 15 تا 18 هزار فارغ التحصیل دانشگاهی و 12 هزار نفر ورودی به دانشگاه داریم تصریح کرد: از ابتدای فعالیت معاونت امور فرهنگی کمیته امداد امام(ره) تا کنون 300 هزار فارغ التحصیل از خدمات این مجموعه بهره مند شده که 92 درصد آنها در سمت های مختلف مشغول به کارند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet